Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Libovolné přemístění jednotlivých oken

  1. #1

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví

    Libovolné přemístění jednotlivých oken

    Velmi mě trápí nemožnost posunutí kteréhokoliv okna jako např. ve Windows. Nepatřím mezi majitele s obrazovkou větší jak 12 palců a při otevření např. obchodní kanceláře se mi okno nevejde celé na obrazovku s nemožností kliknout na důležitá potvrzovací tlačítka, které jsou v dolní části okna. Velmi bych proto uvítal možnost posunu kteréhokoliv okna.

  2. #2
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    taky se mi to deje na notebooku ale vzdy kdyz das f11 tedy celou obrazovku uz to uvidis

  3. #3

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Monde
    Kouzelnictví
    Ano, F11 je známá funkce, ale ve hře nefunguje. Funguje mi jinak standardně kdykoliv. *1 - Musím mít odkaz na hru v oblíbených nebo v nejčastěji otvíraných aplikacích při spuštění prohlížeče. Pak si můžu dát F11 před spuštěním odkazu. Problém je, pokud chci otevřít jinou záložku v prohlížeči - opět musím opustit celou obrazovku, vyřídit si potřebné záležitosti a když chci zpět hrát hru ve full módu, tak opět musím celý odkaz znovu načíst (krok *1) a čekat až se zas všechny části hry nahrají. Ale těch důvodů, proč bych preferoval možnost pohybu oken je více. Občas se mi také hodí aktuálně otevřené okno posunout do rohu pro lepší přehlednost.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.