Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Bezodná medenná baňa

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví

    Bezodná medenná baňa

    Zdravím.
    Mám otázku ohľadom nových vlastností geológa. Keď mi nájde nálezisko medi, ktoré sa ťaží rýchlejšie a ja na to miesto postavím bezodnú medenú baňu, bude potom tiež ťažiť rýchlejšie po celú dobu svojej existencie? Pýtam sa kvôli tomu, že aj s manželkou vážne uvažujeme nad investíciou do diamantov za účelom kúpi tejto budovy.
    Ďakujem za odpoveď
    Tchitan - level 42

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Tchitan View Post
    Zdravím.
    Mám otázku ohľadom nových vlastností geológa. Keď mi nájde nálezisko medi, ktoré sa ťaží rýchlejšie a ja na to miesto postavím bezodnú medenú baňu, bude potom tiež ťažiť rýchlejšie po celú dobu svojej existencie? Pýtam sa kvôli tomu, že aj s manželkou vážne uvažujeme nad investíciou do diamantov za účelom kúpi tejto budovy.
    Ďakujem za odpoveď
    Tchitan - level 42
    ano

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    22
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Luo7 View Post
    ano
    takže ak správne počítam, tá baňa potom na levely 5 ťaží ako "level 10"?

  4. #4
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    ano je tomu tak. Těží rychleji a je to plánovaná funkce. Akorát se musí první najít ten rychlý důl a až potom postavit budovu, jenom pro pořádek.

    BB_Kahsi

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.