Reply to Thread
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 56

Thread: Veda

  1. #1
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví

    Veda

    Tak abych se podelil o svuj prvni dojem z prvnich 2 rukopisu ktere jsem investoval do Rozjasneneho geologa do Hledani vetsiho loziska medi.

    Samozrejmne je dobre ze najde pokazde vetsi lozisko ze je na to 100% uspesnost. Ale pro z efektivneni hry bych tam aspon dal tech 50% ze muze najit vetsi lozisko

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě spíš rozčilují ty poletující zlatý blbinky... je to děsný.

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Věda se mi líbí, co mi ale chybí je podrobnější popis viz talent skrýš kamení - 10/20/30% na nalezení pokladu, ale nikde se nedozvím jakého a kolik.Horší to je u 31. bodíku Dar Přírody - 10% šance na doplnění aktivního dolu, ale netuším jestli to přednostně doplní kámen nebo zlatou rudu, a jestli to doplní na max... Jde mi o to že jestli tento talent mi 1x z 10ti poslání doplní 50 kamene nebo 20 uhlí, tak to můžu rovnou stavby na vědu zbourat..
    Kdyby tyhle informace někde na netu byli, podělte se prosím o link

  4. #4
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    jestli budou hodim to do poradny to neni problem

  5. #5
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Když najdeš poklad, tak ti dojde do pošty. Obvykle 25 borových desek nebo kamene....každý si to měl možnost ošahat na test serveru...
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  6. #6

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    56
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě se sem tam stalo, že našel i železnou rudu (myslím, že 50 ks) ale nevím u jakého typu ložiska to bylo. Jinak na test serveru bych chvíli chyba a já mám u geologa 47/31 vylepšení škoda, že to je jen test server

  7. #7

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Dalnar ne kazdy ma cas na to behat jeste testovat veci na test server a Smoulo nevim co je to za z efektivneni kdyz snizis sanci ze 100% na 50% to mi jako zefektivneni neprijde
    Last edited by Karamon; 16.06.13 at 14:53.

  8. #8
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    prijde mi to lepsi nez vzdy nalezst medeny dul o 15%. Je lepsi takhle nalakat vylepsit geology lepe vsechny na stejne aby jsi mel procentualni sanci na nalezeni lepsi.

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě vyrobený rukopis v obláčku hvězdiček zmizel [smazáno] kde ho najdu u geologa není, ve skladu není kde ho mám hledat ???
    Jinak se mi vědá zdá jako drahý špás vše má velkou spotřebu.
    Last edited by MOD_Leonell; 17.06.13 at 09:48. Reason: smazané sprosté slovo

  10. #10

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    103
    Monde
    Kouzelnictví
    Jestli si ho nepoužil na geologa, ani nevyrobil svazek a není ve skladu, tak napiš na podporu. A rukopisy drahý nejsou ;-).
    P.S.: málem jsem místo podpory napsal pojišťovnu :-D
    Level: 38 ; Cech: Settlers - aktivni [Sett] ; Populace: 1450 ; Sektory: 9 ; Celková obtížnost splněných dobrodružství: 78 (Splněno: 24)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.