Reply to Thread
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 56

Thread: Veda

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Smoulo jaky lepsi procentualni nalezeni? kdyz by byla sance na nalezeni 50% tak je uplne jedno kolik geologu budes mit sance bude 50% porad osobne jsem v tomhle proti staci mi kdyz vidim sanci na zulu v dobrodruzstvich 50% a taky ti z 20-ti pokusu padne treba jen jednou a nejak neverim ze by to v tomhle bylo jiny
    Last edited by Karamon; 17.06.13 at 09:17.

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,
    nevím zdali se bude věda nějak dále upravovat, ale stálo by za zvážení povinnost knih nějak rozumně a logicky upravit.
    Pokud se dává po 3 bodech do jednotlivé zkušenosti, není nějak nelogické a proti mysli mít povinnost vložených 5 bodů? Neměli by být tyto podmínky po 3 k lepšímu a efektivnějšímu využití max. počtu bodů?
    Nebo snad vývojáři chtěli, aby na první úrovni člověk naprosto zbytečně investoval 2 body jen k tomu, aby se otevřelo další stupeň? To je na hlavu :-( Pak z povinných 31 bodů člověk bude moct pouze nějakých 25 bodů a 6 dle předem dané nutnosti od programátorů :-(

  3. #13

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    zdravím docela bych uvítala aby se někdo z pánů vývojářů zamyslel nad tím jak nelogicky vymyslel výrobu knih respektive nemožnost dá výrobu do fronty, když dám na výrobu lepidlo abych si nařídila budík protože jinak mi ten bonus pojede naprázdno a to rozhodně nemíním vstávat v noci kvůli settlerům, možnost dát výrobu do fronty stejně jako v zásobárně by tento problém řešila

  4. #14

    Join Date
    May 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    A mne sa strááášne páči rýchlejšia ťažba keď človek ťaží meď za 1:42 tak je to sranda a mať tak ešte 20K dia na bezedný dúl a je vystaráno

  5. #15

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    s tými bonusmi súhlasím a ešte jedna vec. Kým vyrobím jednu knihu, dajme tomu aj pod lepidlom, tak vyrobím matroš na ďalšie 2-3 knihy, keď rátam len základné a stredné. myslím, že týmto sa len zbytočne zahltí trh surovinami na výrobu knih.

  6. #16

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Mailosko to je velmi dobry postreh, ta produkce neni nijak narocna aby ji kazdy nemohl provozovat.Logicky jsem predpokladal ze papirna a dilna na LV. 3 bude v poměru 1:1 na Knihare, ale nadprodukce je moc vysoka.driv nebo pozdeji se toho kazdy bude chtit zbavit, da to na trh, cena klesne tak ze bude vyhodnejsi to kupovat a lidi teprve zacnou nadavat jak je to spatne vyresene..

  7. #17

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Co jsem někde četl tak by se měla výroba knih zdražovat podle toho kolik jich vyrobíš takže ono těch surovin nebude zas tak moc přebejvat. Možná ti časem budou i chbět.

  8. #18
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Jj, postupně se cena zvyšuje až to stojí 2x tolik.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  9. #19

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Monde
    Kouzelnictví
    me ta produkce prijde mozna az moc pomala...moc lidi si knihovnu lvl 4 nemuze dovolit a na lvl 3 to trva porad strasne dlouho

  10. #20

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    aha tak to potom jo, myslel jsem ze se zdrazuji jen pocet mincí

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.