Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: Knihar

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Dalnar ale tohle se da vyresit ze jakmile das jednu vyrobit dalsi bude rovnou na vyrobu drazsi a neobejdes nic

  2. #12

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    A nenapadlo tě třeba dětsky snadné řešení omezit frontu např. maximálně na 4 knihy? Prostě aby nevznikalo hluché místo ve výrobě, těžko bude někdo v pět ráno naklikávat další knihu do výroby. Řešení je spousta, stačí přemýšlet.

    Já bych něco takového uvítal, protože kupříkladu mě tento současný stav dost omezuje. Na druhou stranu to není nic zcela zásadního, ale pro pokročilé hráče to není ideální. Nicméně to určitě přežiju =)

  3. #13
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Já netvrdím, že se mi nynější implementace 100% líbí, na druhou stranu to psali i někteří na test serveru a bylo napsané že to je záměr. Kdyby tam psalo víc lidí, tak se to třeba změnilo.

    Mě to zas tak netrápí, základní knížka 12h, stejně jako když posílám průzkumníky, žádná křeč. U těch ostatních je to krapet horší, ale pořád nic zásadního. Beztak všichni "pokročilí" hráči, jsou závisláci a logují několikrát denně.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  4. #14

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě to naštěstí též nijak zásadně netrápí. Prostě holt vzniknou hluchá místa, kdy Knihař nebude moci produkovat, protože není dost dobře možné být online vždy v daný moment, kdy skončí výroba knihy. Není reálné (alespoň pro mě) čekat na skončení produkce každého jednotlivého předmětu, a tak logicky preferuji systém výrobní fronty.

    Na druhou stranu kdyby sis zjistil nějaké informace, tak bys věděl, že na fóru testovacího serveru i na samotném testovacím serveru se problém výrobní fronty velmi aktivně diskutoval a velký počet hráčů frontu požadoval. Pro příště doporučuji lépe se informovat.

  5. #15

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    zvlastni na testu jsem vyrobil asi 50 knih a zadneho zdrazovani jsem si nevsiml..

    nicmene pusobi to velmi negativne kdyz tato budova patri opet mezi ty ktere vyzaduji vice pozornosti a to relativne zbytecne

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    cau, vyrobila jsem rukopis, převzala ho ale ve skladu ho nemam ani u geologa, kde je??? poradi mi někdo?

  7. #17

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66
    Monde
    Kouzelnictví
    Přidám se k těm, kterým alespoň krátká fronta schází. Když to je u u jiných budov, tak proč ne tady? A taky mi vadí to vyskakovací okno, které překrývá informace pod tím. Jelikož je to v začátcích, tak nemám v hlavě, kolik která kniha stojí a takhle se na to nemůžu ani podívat.

  8. #18

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Souhlas s Emhyrem, fronta alespoň na 2-3 knížky by byla fajn. často to vychází na noční hodiny nebo jiné čas, kdy prostě nejsem u PC, tak třeba knihař 5 hodin se fláká.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.