Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Kontrola ložisek

  1. #1
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví

    Kontrola ložisek

    Ahoj šlo by prosím udělat to aby byl větší přehled o ložiskách..??
    Už mě docela štve že pošlu geologa a on mi přijde s prázdnou protože jich vlastním mnoho..

    Další nápad je pro nápovědu když sou třeba nějaký novinky a časte dotazy na ně tak aby se odpověd objevila při otevření okna myslím že by se hodně lidem docela ulevilo...


    do chatu bych přidal par smajliku

  2. #2
    Foodman's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    36
    Monde
    Kouzelnictví
    no ja bych do chatu rajěji než smajlíky zakomponoval záložku, kde by hrači,kteří jsou spolu na Adventurách pro 3 hráče, mohli komunikovat společně v jedné místnosti (záložce)

  3. #3
    Andre_z's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    K tem loziskum. Po chvili si snad muzes zapamatovat, kde mas ktera loziska, ja kdyz pustim hru, tak jen omrknu co spadlo. A pak nasledne vyslu pruzkumniky. A pred tim nez jsem mel vsechny dostupne a mozne loziska obsazeny (kdyz jsem dobyval sektory), jsem proste jen mrknul na mapu lozisek, abych vedel kolik jich kde je a podle toho vyslal pruzkumniky...

    Co se spolecneho chatu na adventure tyce, tak to je dobry napad...

  4. #4
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by eda82 View Post
    Ahoj šlo by prosím udělat to aby byl větší přehled o ložiskách..??
    Už mě docela štve že pošlu geologa a on mi přijde s prázdnou protože jich vlastním mnoho..

    Další nápad je pro nápovědu když sou třeba nějaký novinky a časte dotazy na ně tak aby se odpověd objevila při otevření okna myslím že by se hodně lidem docela ulevilo...

    do chatu bych přidal par smajliku
    Počet ložisek je pevně daný.
    Stačí pohled na mapu a víš kde co je a kolik toho je v daném sektoru.
    Posílej geologa jen na ta hledání, kde ti něco spadlo.

    Pro jakou nápovědu? Pro chat?
    To nemá smyl - věř mi, měsíce zkušeností z této záložky!
    Je tam odpověď a pod ní 3 stejné otázky (i když je ten člověk přihlášený = chat nemá nový) - lidi nečtou, ani úkoly, ani archiv, ani chat chvilku dopředu a ani fóru. Lenost hledat informace a dotaz na nápovědě "Nejde mi úkol Borové dřevo" je tak rychlý ...... druzí starejte se o moje pohodlí.

    A fórum - ty důležíté se snažíme "přilepit" nahoru. A stejně to lidi ignorují a napíšou další vlákno. Příklad: podívej se na chyby k Taktik a Milice, kolik vláken se začalo .

    A smajlíky - je to textový chat, takže dvojtečka a ) nebo ( nebo D stačí

    Quote Originally Posted by Foodman View Post
    no ja bych do chatu rajěji než smajlíky zakomponoval záložku, kde by hrači,kteří jsou spolu na Adventurách pro 3 hráče, mohli komunikovat společně v jedné místnosti (záložce)
    Dobrý nápad, předám dál...

  5. #5
    eda82's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    37
    Monde
    Kouzelnictví
    No jo ale tech lozisek je vic nez kolik jich muzu mit tudis prazdny lozisko neznamena ze geolog neco najde.

  6. #6
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by eda82 View Post
    No jo ale tech lozisek je vic nez kolik jich muzu mit tudis prazdny lozisko neznamena ze geolog neco najde.
    počet ložisek pro sektor je pevně daný - to, že máš jednou levé a jednou pravé na tom nic nemění.
    i to se dá lehce zapamatovat a vůbec ti to pak nepřijde

  7. #7

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    55
    Monde
    Kouzelnictví
    S jednou z těch finálních pasivek u Geologa bude navíc možné zaplnit i ta prázdná "levopravá" ložiska =)

  8. #8

    Join Date
    May 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    jsem asi mongol, ale za boha žádnou mapu ložisk nemůžu najít :-/ poradíte mi prosím kde ji najdu? Hodně by mi pomohl nějaký přehled toho kde kolik surovin ještě mám.
    Nebo alespoň seznam kolik mám momentálně ložisk kterého typu. Nepřijde mi to jako tak zásadní složitá funkce, která by nešla udělat a hodně lidem by to určitě zpříjemnilo život.
    Last edited by Keshuanec; 03.07.13 at 21:23.

  9. #9
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Keshuanec View Post
    jsem asi mongol, ale za boha žádnou mapu ložisk nemůžu najít :-/ poradíte mi prosím kde ji najdu? Hodně by mi pomohl nějaký přehled toho kde kolik surovin ještě mám.
    Nebo alespoň seznam kolik mám momentálně ložisk kterého typu. Nepřijde mi to jako tak zásadní složitá funkce, která by nešla udělat a hodně lidem by to určitě zpříjemnilo život.
    no mongol nevím ... Kešuánec asi )

    ložiska... tohle ti nefunguje ??

  10. #10

    Join Date
    May 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    no to funguje... ale mě jde tak trochu o něco jiného. Prostě když se připojím, tak jen vím, že mi nějaké doly pomřely a já musím běhat po mapě a hledat, doly. Jak by bylo nádherné, kdyby se prostě stačilo podívat do seznamu ve kterém bych viděl třeba něco jako ložiska železa 1, ložiska mědi 3, ložiska zlata 3 atd... tím bych okamřitě věděl, že mám poslat geology na hledání mědi a železa.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.