Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15

Thread: Kontrola ložisek

  1. #11

    Join Date
    May 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    A čím více to hraju, tím více mi tato věc přijde jako naprosto perfektní vylepšovák. Už jsem se tak jakž takž smířil s tím, že když k tomu sednu, tak prostě mrknu na počet volných stavebních povolení a podle toho poznám, kolik mi spadlo dolů... ale tohle sakra nefunguje u skoro nejdůležitější suroviny... Mramor. Prostě musim po každé běhat 5 minut po mapě a počítat jestli jsou všechny mramory funkční. Prostě mi to přijde jako zbytečný vopruz... ten čas bych mohl věnovat spíše koumání nějaké strategie. Běhání po mapě a hledání spadlých dolů mi jako strategie moc nepříjde.

  2. #12
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Keshuanec View Post
    A čím více to hraju, tím více mi tato věc přijde jako naprosto perfektní vylepšovák. Už jsem se tak jakž takž smířil s tím, že když k tomu sednu, tak prostě mrknu na počet volných stavebních povolení a podle toho poznám, kolik mi spadlo dolů... ale tohle sakra nefunguje u skoro nejdůležitější suroviny... Mramor. Prostě musim po každé běhat 5 minut po mapě a počítat jestli jsou všechny mramory funkční. Prostě mi to přijde jako zbytečný vopruz... ten čas bych mohl věnovat spíše koumání nějaké strategie. Běhání po mapě a hledání spadlých dolů mi jako strategie moc nepříjde.
    5 minut ? fíha
    ložiska mramoru jsou S1 (1), S3 (2), S5 (2) a S8 (3) - pokud se nepletu, píšu to z hlavy - celkem 10-20 vteřin a vím kde padl mramor a kolik to má ještě zásobu. U mědi a uhlí je to ještě jednodušší - jen 2 místa po 3. ...

    Automaticky dělám to, že po na logování pošlu rychlého geologa na mramor, a pomalé na kámen a měď (podle potřeby je protočím 2x 3x --- když nenajdou, tak netočím ) - prostě ani nekoukám zda to spadlo!
    do 15 minut je základ obnoven na minimum, pak se pošlou na železo či uhlí nebo opakovaně na mramor
    a pak dřepákujou doma celý zbytek hrací doby (mám 1 + 3)

    Je to prostě klikací hra, po nějaké době je to tak automatické, že není co řešit. Už máš i odhad jak dlouho to ložisko vydrží.

    Pouze nějaký event to může rozhodit a hledáš kde ti spadla studna

  3. #13

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Keshuanec View Post
    A čím více to hraju, tím více mi tato věc přijde jako naprosto perfektní vylepšovák. Už jsem se tak jakž takž smířil s tím, že když k tomu sednu, tak prostě mrknu na počet volných stavebních povolení a podle toho poznám, kolik mi spadlo dolů... ale tohle sakra nefunguje u skoro nejdůležitější suroviny... Mramor. Prostě musim po každé běhat 5 minut po mapě a počítat jestli jsou všechny mramory funkční. Prostě mi to přijde jako zbytečný vopruz... ten čas bych mohl věnovat spíše koumání nějaké strategie. Běhání po mapě a hledání spadlých dolů mi jako strategie moc nepříjde.
    Možná se pletu, ale když si kontroluješ počet spadlých dolů podle počtu stavebních povolení, stejně pak musíš projít celou mapu, abys viděl, které konkrétní doly spadly... Takže podívat se na ložiska mramoru a kamene je tak nějak už "po cestě"

  4. #14

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    V herních úkolech je úkol, který říká, že je potřeba najít všech 55 ložisek a dolů surovin. Nacházím, ale mám problém v tom, že poslední žel. rudu, poslední kámen a poslední mramor mi průzkumníci prostě nenajdou. Je to prázdné a pořád mi hlásí, že ten poslední důl nenašli, neobnovili. Nevíte někdo, co s tím? Je k tomu potřeba nějaká dovednost průzkumníků, aby ta poslední ložiska objevily?

  5. #15
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    no vsak ano nemas lvl 50 a nemas u neho kodex stastny nalez az pak budes moct ziskat 55-te lozisko

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.