Reply to Thread
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 41

Thread: Cechovní úkoly znovu

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Cechovní úkoly znovu

    Servítky si brát nebudu: nevím, koho napadlo doplnit denní a cechovní úkoly těmihle "skvělými" inovacemi, ale den ode dne toho mám víc a víc plné zuby. Nejen že načasování v průběhu krizovek nebylo zrovna šťastné, ale od té doby se vlastně situace nezměnila a několikrát do týdne se hráči v cechu hroutí z toho, co za úžasný úkol dostali. Několikrát do týdne je to dobrodružství, leckdy ještě doplněno o další v rámci denního úkolu. Nemluvím o požadovaných množstvích surovin k zaplacení - nicméně dnes jsou to kupříkladu kuše ( u téměř třetiny lidí v cechu ). Bylo by dobré si uvědomit, že je to JEN hra a většina lidí chodí do práce a nesedí u toho celý den, aby mohla dávat neustále dokopy armu, nemluvě o tom, kolik to žere surek. U denních úkolů se navíc objevuje konkrétní dobrodružství, takže pokud je hráč nemá, musí si ho obstarat. O odměnách se zmiňovat moc nebudu - CM za questy jsou trapné a odpovídaly tak ještě požadavkům "za stara", kdy bylo potřeba vyrobit 50 mramoru apod. Platit ale kuše, stovky koní, nebo plnit dobrodružství za upocených pár cechovních mincí je docela síla. Takže CQ jsou téměř neustále jako čekající úkoly, protože hráči prostě nestíhají. Pravdou je, že se úkol dá zaplatit, denní vymazat! Ale koho napadlo při tvorbě hry, aby se cechovní úkoly platily diamanty ( 12 dia za splnění ) tak to byl vážně borec. Pochopila bych, kdyby se daly zaplatit cechovními mincemi - nakonec od toho jsou. O to méně by hráč měl, pokud by prostě nemohl úkol splnit normální cestou. Ale několikrát týdně zaplatit za splnění stupidního úkolu 12 diamantů, když za týden jich dostanete 45 - to je libovka. Možná by nebylo od věci se nad těmi vašimi "vylepšeními" trochu zamyslet, než je uvedete do provozu a když už se stane, že jste je uvedli nevychytané, tak by stačilo pružněji zareagovat na ohlasy hráčů - nakonec není jich tady na fóru málo. A vylepšením, které by zrovna třeba pomohlo, myslím kupříkladu posuvník v zásobárně ( stejně jako ve stavebním plánu ), aby se třeba kvůli 1000 žrádla pro ryby nemusela rušit dvoudení výroba ( kdy pokud dobře nepočítáte a zrušíte výrobu nad limit skladu, tak vám surky prostě zmizí ). Jeden nepatrný maličký posuvník by byl totiž možná daleko vítanější, než celá inovace nedomyšlených úkolů.

  2. #2

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    10
    Monde
    Kouzelnictví
    k tomuto neni co dodat... je to ako by si mi videla do duse ... absolutny suhlas ... nedomyslene .. ako by to vygeneroval iba nejaky nahodny generator a nie clovek co nad tym mal porozmyslat .. ale asi len mal ale zaplateny za to rozmyslanie bol ....
    Last edited by Kower; 11.06.13 at 04:03.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Naprosto souhlasím. Nemám co dodat. Jen snad tolik udělejte s tím něco dřív, než se nám začne rozpadat komunita.

  4. #4

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Takže si ty úkoly představuješ tak, že ráno přijdeš, klikneš a budeš mít hotovo? Co je to potom za úkol? Je fakt, že by třeba dobrodružství v cech. úkolu mohly být pro více hráčů (ještě s podmínkou možnosti pozvání pouze člena cechu, aby to byl opravdu cechovní úkol). Ale brečet tady, že těch diamantů dostávám málo a když budu muset kupovat dokončení dobrodružství, tak budu v mínusu....? Ale no tak :-) Buď ráda, že alespoň nějaké dostáváš! Až půjdeš do práce, tak taky řekni šéfovi, že dnes chceš dělat zadarmo.
    Jinak +1 za posuvník.

  5. #5

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Celkem rozumně napsáno, já se chvilkama trochu neorientuju, ze kdy ten který úkol byl.A ty odměny by měly být kapku adekvátní nákladům, ale to by zase ta hra asi kapku ztrácela smysl.No, za posuvník bod, jinak zbytečný řešit, ale aspoň to někdo sepsal.

  6. #6
    Ing-Smoula's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Nemecko
    Posts
    280
    Monde
    Kouzelnictví
    Pipi ale uvedom si tyto cechovni questy nebyli stavene jenom na nas server jsou stavene celosvetove. S tem adv. je to tak aby se proste hraci zabavili. Spravne by jsi mela mit ekonomiku tak aby sis mohla denne zajit 1 adv. a jeste stihat prodavat. Takzeo zaplaceni nic nemluve, s armadou sedet cely den nemusis staci nahazet armadu do kasarny a pokracovat v praci doma kasarna to za tebe vyrobi. S tou adekvatni odmenou ano mohla by byt o trosku vetsi stim souhlasim. Ty si tu stezujes ze zaplatit 12 drahokamu, ja abych splnil CQ za drahokamy tak musim pustit 24 drahokamu. Tedka zitra se ti Drahokamy za tyden budoui zvetsovat takze se vyplacet muzes 7x do tydne pokud se ti cq nechcou plnit.

  7. #7
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví
    Mě spíš štve to jak se to opakuje než to že musím jít na dobrodružství. I lenoch na dobrodružství jako já se přemůže jít denně na krátkou adventuru. Problém je když přijde serie ..dejte piráty, dejte dobrodružství pod 500 rekrutů, dejte dvě dobrodružství. Ne všichni u toho lapějí pořád, a pak ti co hrají méně (mají rodiny třeba) to prostě nestíhají - obzvláště o víkendu, kdy se ty adventurní cecháče rády kupí. Pak to štve zase ty hyperaktivní, že se na někoho čeká. Celkově to nevytváří dobrou atmosféru.

    Byl bych pro to přídat více ekonomických úkolů, a nějak tam nastavil, že úkol se může opakovat jednou za max 14 dnů. Však jich přidali 200 ne ? :-)))

    Taky by nebylo špatné kdyby šel cechovní uhradit za cechovní mince místo diamantů. Stálo by to tolik, aby dostali polovinu oproti ostatním co řádně splnili.
    Last edited by Dalnar; 11.06.13 at 07:33.
    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    zdar, jen tak mimochodem, jsem už tady taky nějakou dobu, ale abych měl po páté CQ udělejte dobrodr. za sebou se mi ještě nestalo, nemůžu rozjet ani nějaké složitější jelikož bych byl vyčerpán s armou a nemluvě o tom že budu mít blokovaný slot na dobrod. tak ho prostě nedám. A teď mám udělejte dobrodružství s méně než 50 jednotkamiDD tak budu někoho nahánět kdo mě veme sebouDD Jo a nehledě k tomu že dostávám celkem 88 cech. mincí, mě stojí tak 200zl za dobrodružství + armu= adekvátní odměna
    Last edited by dudl007; 11.06.13 at 09:30.

  9. #9

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ing-Smoula View Post
    Pipi ale uvedom si tyto cechovni questy nebyli stavene jenom na nas server jsou stavene celosvetove. S tem adv. je to tak aby se proste hraci zabavili. Spravne by jsi mela mit ekonomiku tak aby sis mohla denne zajit 1 adv. a jeste stihat prodavat. Takzeo zaplaceni nic nemluve, s armadou sedet cely den nemusis staci nahazet armadu do kasarny a pokracovat v praci doma kasarna to za tebe vyrobi. S tou adekvatni odmenou ano mohla by byt o trosku vetsi stim souhlasim. Ty si tu stezujes ze zaplatit 12 drahokamu, ja abych splnil CQ za drahokamy tak musim pustit 24 drahokamu. Tedka zitra se ti Drahokamy za tyden budoui zvetsovat takze se vyplacet muzes 7x do tydne pokud se ti cq nechcou plnit.
    nezbývá mi než souhlasit,vede to každého k tomu aby měl ekonomiku nastavenou tak aby mohl každý den odehrát bez problému jakoukoli lehkou adventuru a ty úkoly pokud vím se týkají adventur lvl 26+.Samozřejmě na vyšším lvlu je to už trochu jiné ale to se týká lvlů 46+ kdy už mají něco za sebou a ekonomiku rozjetou tak že si denně mohou dát 2-3 adventury.Myslím že lidí je tady dost a adventur na trhu taky,každý má několik průzkumníků na to aby je posílal na hledání.
    a co se týče těch úkolů dokočit dobrodružství se ztrátou max tolik či tolik jednotek je věc pouze hlavních či vedlejších úkolů které můžete splnit prakticky kterýkoli další den a nemusí to být hned ten den co máte cechovní úkol na adventuru.Ale jak už to tak bývá,každý chce mít všechno hned,rychle lvl up a budovy lvl 5.

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    to dobro sa dá ešte ako tak prežiť ak máš niečo lahké... ale platiť kuše??? nie diki za tých pár mincí to moc nestojí...tie úkoly sú kapánek padlé na hlavu....

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.