Reply to Thread
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 31 to 40 of 41

Thread: Cechovní úkoly znovu

  1. #31

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Vůbec nemám odvahu rozjet nějaké dobrodružství krejčího, protože to není záležitost půl dne a pokud naběhne dobrodružství v CÚ, o kterém většinou dopředu nevím, jsem nucena ho zaplatit. Dobrodružství nám naběhlo v CÚ ve středu, ve čtvrtek i v pátek a pokud naběhne i v sobotu a neděli, tak už mě to asi nepřekvapí. Osobně to beru jako velice dobře promyšlené tahání dia z hráčů.
    Last edited by Cara; 13.09.13 at 11:24. Reason: bralo to jako překlad z angličtiny a naběhly nesmysly

  2. #32

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Dobré ranko ráda byh po nějaké době opět otevřela diskuzi nastavení generátoru pro cechovní úkoly, je to cca přes půl roku kdy chodili 3-4x týdně Piráti, to se ustálilo na minimum, nicméně poslední dobou zase prozměnu chodí 3x tádně odjet dvě adv, jistě pro toho kdo má silnou ekonomiku to problém není, beru to ze strany lidí co chodí do príce a potom večer mají jet 2x adventuru, jistě zase je možnost si koupit LS na Výměně nebo kliknout za DIA, ale to není přece žádné řešení, ten kdo dia nekupuju, je to pro něj 3xnějaká suma že ? ten kdo hraje relax zase nemusí mít tolik zbytečných mincí na nákup LS, zkrátka by mě zajímalo, když existuje tolik cechovních úkolů, proč pánové z BB ten generátor nenastaví tak aby se v týdnu neopakovaly pořád ty samé úkoly, to je pro ty experty opravdu takový problém ? nebo je to spíš o tom že na to zvysoka kašlou ?

    ještě doplním drobnost nebylo také špatné obecně ty úkoly upravit protože vážně nevidím rozdíl v tom aby byly stejné questy s minimálním rozdílem jako je 2xadv+50 vojáků a 2x+džbány=10 mincí je to nesmyslné viz DE forum
    http://www.siedlertools.de/wiki/Gild...-55_Mitglieder
    Last edited by Casiopea; 28.01.14 at 06:36.

  3. #33

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    13
    Monde
    Kouzelnictví
    ja teda mam posledni dobou problem spis opacnej: na denni Q uz jsem nedostal dobrodruzo snad mesic, predtim to bylo skoro obden

  4. #34

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    no vidíš to hovoří o špatném rozložení toho jejich slavného generátoru, někdo to dostává pořád někdo vůbec

  5. #35

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Přestante skuhrat, týdně dostanete 100 dia gratis, to máte na zaplacení 7 CU týdně a ještě vám něco zbyde, tak co řešíte

  6. #36

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    tak teda nevim ale me stoji zaplaceni CU 24 dia to bych byl jeste v minusu

  7. #37

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Grirvorn View Post
    Přestante skuhrat, týdně dostanete 100 dia gratis, to máte na zaplacení 7 CU týdně a ještě vám něco zbyde, tak co řešíte
    nějak kapku počty mimo ne ? a zapomínáš že hromada hráčů tu jaksi nečeká týden na 100 dia aby je vyflákla na střelené cechovní úkoly, když by stačilo aby se na BB trochu zamysleli a dostávali je cechy rozumně v různém pořadí a ne 4x v týdnu to samé s malou obměnou, nehledě na fakt, že ani odměna v cechovních mincích rozhodně není adekvátní k tolika odjetým adventurám týdně, tak tu laskavě nemel chytře cosi o skuhrání, asi dostáváš jenom klikačky ne ? a jak se ti se chce na to dia patlat tak si klidně posluž

  8. #38
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Yograin asi nejlip vystihnul soucasny problemy cech ukolů. Ona to vubec neni kooperace cechu, ale spis takovy dalsi denni ukol. Osobne si myslim ze interval den je moc casto, mel by byt zadavan ob tak dva tri dny, popr. tyden (s jasnym zvysenim odmeny). Lepsi odmeneni aktualnich plnicu, castejsi obmeny odmen (klidne i jen jedne polozky) a alespon nejakou diverzitu mezi ukoly v cechu na stejne urovni.

  9. #39

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    70
    Monde
    Kouzelnictví
    Libi se mi napad nahrazeni dennich cechovnich ukolu delsimy. Napriklad 2 ukoly za tyden, Pondeli a Patek napriklad. Nyni hraci co muzou hrat akorat po vecerech jsou dost znevyhodneni. Samo sbou tezsi ukoly (2 dobra misto jednoho, vice vyrobnich ukolu ...) a vetsi odmena.

    A take by nebylo od veci nechat zobrazeno po dokonceni questu, kdo udelal a kdo ne.

  10. #40

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Grirvorn View Post
    Přestante skuhrat, týdně dostanete 100 dia gratis, to máte na zaplacení 7 CU týdně a ještě vám něco zbyde, tak co řešíte
    no nevím v jakým jsi cechu, ale já když bych měl "kliknout" CQ za dia, tak mě to stojí nejméně 32 modrejch.
    no a s těma odměnama to už tady bylo. Když se to někdy přepočte, tak aby jsem získal " za odměnu 1 cech minci, tak musím vynaložit suroviny nebo vojsko v hodnotě 6,79 mince ( počítáno v normální ekonomice)
    takže pak když se člověk podívá do cech obchodu a chce si koupit třeba zombíka, kterej stojí XY cech mincí, a spočítá si, kolik že mu vlastně "vydělá", když ho hodí na mincovnu lvl5, tak vlastně vidí, že ještě prodělá, protože vynaloží mnohem více mincí na to, aby "si koupil" za odměnu cech mince, za které si pak koupí toho zombíka a toho hodí na mincovnu, která mu vydělá méně, než investoval

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.