Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Chybný počet členů v cechu

  1. #1
    Dalnar's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    249
    Monde
    Kouzelnictví

    Chybný počet členů v cechu

    Dva naši (bývalí) členové nechali své účty smazat protože je už hra nebavila. Bylo nás 81. Jejich účty jsou smazány, je nás v cechu 79 (přepočítal jsem to) ..ale přehled ukazuje stále 81. V logu není že by odešli, jen prostě zmizeli.

    Já doufám, že se to při další změně počtu členů přepočítá, protože jinak tam někde v databázi asi visí dva prázdné záznamy co berou místo.

    Velmistr Řádu Zlatého Klíče (ZK)

  2. #2
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Dalnar View Post
    Dva naši (bývalí) členové nechali své účty smazat protože je už hra nebavila. Bylo nás 81. Jejich účty jsou smazány, je nás v cechu 79 (přepočítal jsem to) ..ale přehled ukazuje stále 81. V logu není že by odešli, jen prostě zmizeli.

    Já doufám, že se to při další změně počtu členů přepočítá, protože jinak tam někde v databázi asi visí dva prázdné záznamy co berou místo.

    asi měsíc zpět jsem to řešil s jiným majitelem ... a upravilo se to
    napsal na podporu a pak to bylo vyřešeno... už si nepamatuju jestli údržbou nebo jejich zásahem

    je lepší, aby odešli před zrušením

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.