Closed Thread
Page 11 of 11 FirstFirst ... 9 10 11
Results 101 to 106 of 106

Thread: Krize - Padlá armáda, seznam úkolů

  1. #101

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak nechápů, že musím vyrábět 230 osadníků a dávat výrobu po jednom????? To napadlo, kterýho chytráka??? Tak to můžou rovnou napsat a ne že jich vyrobím 300 a započte se mě jich 12(((

  2. #102

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    9
    Monde
    Kouzelnictví
    takže zas špatný překlad(( To je takový problém napsat: čekej, až se ti vyrobí 230 osadníků.

  3. #103
    ex_MOD_Leonell's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    271
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by ygan View Post
    takže zas špatný překlad(( To je takový problém napsat: čekej, až se ti vyrobí 230 osadníků.
    pokud se mají vyrobit v zásobárně tak je jiný text ... tohle je prostě úkol na prostý přírustek 1 za 15 minut bez bonusu nebo 1 za 7:30 s lektvarem či 1 za 90 sec se sýr.sendvičem

  4. #104
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Jelikož byla krize zažehnána, dovolím si toto téma z mé strany uzavřít. Chtěl bych poděkovat všem, kdo mě upozornili na chyby v překladu. Jestli chcete diskutovat o úkolech, tak zcela kuloárně, mojí další aktivitu zde nečekejte (alespoň ne příliš často). Ravise

  5. #105

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Ravise View Post
    Jelikož byla krize zažehnána, dovolím si toto téma z mé strany uzavřít. Chtěl bych poděkovat všem, kdo mě upozornili na chyby v překladu. Jestli chcete diskutovat o úkolech, tak zcela kuloárně, mojí další aktivitu zde nečekejte (alespoň ne příliš často). Ravise
    jak smutné....budeš nám všem moc chybět :-(

  6. #106
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Vlákno bylo uzavřeno.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.