Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: deník na poštu

  1. #1
    sarie
    Guest

    deník na poštu

    odkaz na deník: http://forum.thesettlersonline.cz/threads/1544

    píše se zde že správy mají určitou "platnost" a poté bude smazána.
    Rozhodně tam chybí funkce archiv!!

    a) když půjčím někomu suroviny pošlu mu správu o počtu pučených surovinách, dotyčný pošle správu zpět. Správa je v poště a mám přehled co a komu jsem půjčil.

    b) pro hráče (vůdci cechu či zástupci) kteří posílájí novým hráčům základní informace stačilo správu jednou napsat a poté už ji přeposílat vždy novým hráčům. A že to jsou kolikrát pořádné slohovky. Vím i o cechách kde takové slohovky píší vždy když má přijít novinka, event... skrátka aby hráč v cechu byl informován a na případných odkazech si dohledal podrobnější informace.

    c) nehraju na jednom PC což má za následek potřebu některých odkazů aby byly po ruce. To jsem vyřešil že mám správu ve které mám potřebné odkazy a kdykoli je mohu použít i na jiném PC, navíc pak není problém je pak přeposlat ať už do chatu nebo přímo hráči.

    přínos složky ARCHIV:
    archiv by tyto výše zmíněné problémy vyřešil. Je možné dát limit správ v archivu na 30. Přibyde jedno tlačítko, což není velký zásah a věřím že to vývojáři zrealizují.

    d) nikde jsem se nedočetl co se stane se správama které mám v poště už rok!! to po patchy s novou poštou se automaticky smažou a mám smolíka??

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj,

    aktuálně je to nastaveno na 30 dní. Což by mělo na půjčování stačit. Vůdcovství- tady je problém, ale zprávy jsou určeny ke kontaktu, ne k ukládání slohovek na rok. Buď si to uložit na skutečný email, nebo někam jinam. Některé cechy mají na google docs uložené všechny dokumenty.

    Malý archiv je dobrý nápad, navrhnu.

    Co se přesně stane nevím, ale spíš poběží ten odpočet od nového patche.

  3. #3
    sarie
    Guest
    děkuji

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.