Closed Thread
Page 3 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 106

Thread: Krize - Padlá armáda, seznam úkolů

  1. #21

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Dá se to dobrodružství Synové Veldtu dokončit ve dvojku? nebo to musím udělat sám?

  2. #22

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Počítám že můžeš jen koupit LS.

  3. #23

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    no, abych to nekoupil a bylo mi to k ničemu :-) každopádně, jestli prodáváš, tak jsem první zájemce

  4. #24

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Co k tomu říci, snad jen... Ha Ha, Hi Hi, He He.
    Tvůrcům hry dát korunu...

    5000 prken z tvrdého dřeva za 200 ex. dřeva? Asi vítr Máchale.
    Krize nekrize, tohoto směšného cirkusu pro pár diamantů se 100% nezúčastním. Všem účastníkům hodně štěstí!
    Last edited by Adrianna73; 23.05.13 at 13:46.

  5. #25

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Adrianna73 View Post
    Co k tomu říci, snad jen... Ha Ha, Hi Hi, He He.
    Tvůrcům hry dát korunu...

    5000 prken z tvrdého dřeva za 200 ex. dřeva? Asi vítr Máchale.
    Krize nekrize, tohoto směšného cirkusu pro pár diamantů se 100% nezúčastním. Všem účastníkům hodně štěstí!
    děkuji, bůh tě opatruj...

  6. #26

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by UltraTrotl View Post
    no, abych to nekoupil a bylo mi to k ničemu :-) každopádně, jestli prodáváš, tak jsem první zájemce
    je jedno zda ho koupíš nebo uděláš sám, úkol se splní

  7. #27

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    použil jsem dárkové koše tety irmy na budovy přátel ale nezapočítalo se mě to do toho krizového úkolu..má s tím někdo podobnou zkušenost?

  8. #28

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Adrianna73 View Post
    Co k tomu říci, snad jen... Ha Ha, Hi Hi, He He.
    Tvůrcům hry dát korunu...

    5000 prken z tvrdého dřeva za 200 ex. dřeva? Asi vítr Máchale.
    Krize nekrize, tohoto směšného cirkusu pro pár diamantů se 100% nezúčastním. Všem účastníkům hodně štěstí!
    Už jsem to psal v jiném vláknu, sečti odměny celkem ( za ostatní podúkoly(žula+mince+mapy)) a kolik zaplatíš celkem (8000 uhlí, mramor,a ty prkna) a když to převedeš na mince ( podle cen na trhu) ták ti výjde že seš asi 1000mincí v plusu ( nepočítám vojáky co padnou na adv páč stejně adv chodím i bez krizáku)
    ále záleží na každým ják se na to kouká

  9. #29

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by APKFounder View Post
    použil jsem dárkové koše tety irmy na budovy přátel ale nezapočítalo se mě to do toho krizového úkolu..má s tím někdo podobnou zkušenost?
    příliš jsi spěchal a odešel jsi z ostrova od přátel dřív než se to stihlo započítat, chybami se člověk učí...

  10. #30

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kugi View Post
    Už jsem to psal v jiném vláknu, sečti odměny celkem ( za ostatní podúkoly(žula+mince+mapy)) a kolik zaplatíš celkem (8000 uhlí, mramor,a ty prkna) a když to převedeš na mince ( podle cen na trhu) ták ti výjde že seš asi 1000mincí v plusu ( nepočítám vojáky co padnou na adv páč stejně adv chodím i bez krizáku)
    ále záleží na každým ják se na to kouká
    Vidím to asi takto:
    Za 5000 tvrdých prken si postavím tři zlaté doly a mám z nich přibližně tolik mincí co vytěžím, takže 3x 300 mincí a ještě 800 prken zbyde. To mi za prkna na trhu nikdo nedá! Nebo si za 10000 prken koupím 250 kuší, což je více jak 250 mincí atd. Mince na trhu šly moc nahoru, takže je lepší měnit zboží za zboží. Takto to vidím já.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.