Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: dotaz

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    dotaz

    Ahoj mám dotaz když mám něčeho hodně jak se toho zbavím např.plný kameník a nemůže dál těžit.Díky

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Uložíš to do hvězdy

  3. #3

    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Uložit do hvězdy znamená mít to mimo sklad, když klikneš hvězdu tak je to třetí tab zleva. Tam máš jednak zdroje na doplnění ložisek, to jsou ty, co mají v ikoně na pozadí obrázek dolu a pak tam jsou tyhlety mimoskladové zásoby. Musíš mít přítele nebo spolučlena cechu, pokud jsi v cechu a ten ti pošle např. ten kámen, kterého máš plný sklad a proto ho nepřijmeš do skladu, ale do té hvězdy. A obratem to dotyčnému vrátíš, toto ti odejde ale ze skladu - to znamená například že dostaneš do hvězdy 50 000 kamene a těch samých 50 000 mu vrátíš. Tím se ti sklad uvolní o 50 000 a těchto 50 000 se ti přestěhovalo do hvězdy - nepřišel jsi o ně.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    to nechápu no nějak se s tím poperu

  5. #5

    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Když máš plný sklad, požádej někoho, aby ti poslal ty suroviny, které chceš přesunout. Pošle. A jelikož míáš plný sklad, ony se ti uloží ve hvězdě. To je tlačítko dole uprostřed. Tam se právě ukládají věci, které se ti už nevejdou do skladu. Můžeš si je odtud zase do skladu později přendávat, až se ti uvolní místo. No a až pošle, pošleš mu je zpátky - ony se ti odečtou ze skladiště. Výsledkem je, že máš tyto suroviny ve hvězdě a ve skladě prázdné místo.

    Pokud potřebuješ vytěžit pár kusů něčeho, třeba na úkol, ale máš toho plno a nemáš s kým vyměnit a ani nic z toho vyrobit, aby sis uvolnil místo, lze to hodit za nesmyslnou cenu na trh. Nikdo to nekoupí, ve skladu je místo, těžba jede. Ale jenom do doby, než skončí obchod, pak se zase suroviny vrátí do skladu a máš zase plno. Samozřejmě cenu musíš dát opravdu šílenou, pokud by to přece jenom někdo vzal, ať tě to nemusí mrzet :-)

  6. #6

    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by romanakus View Post
    Ahoj mám dotaz když mám něčeho hodně jak se toho zbavím např.plný kameník a nemůže dál těžit.Díky
    Nebo pošli někomu z přátel / cechu žádost o výměnu (třeba ten kámen) a požádej ho, ať ho odmítne. Pak ti to zůstane "uloženo" ve zprávách. (pokud to odkliknutím nevrátíš zpět do zásob)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.