Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Neschopna podpora?

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví

    Neschopna podpora?

    Dobry den,uz toho mam ale opravdu dost,to snad ani neni mozny,neustale jako hraci prichazime o cenne veci,ktere ostatni hraci na jinych serverech bezne dostavaji.Vemte si treba Mikulase,nedostali jsme nic,ostatni ano,na Vanoce to same,na Novy rok jsme dostali 3 usmudlane cukrovi,ostatni servery 4 cukrovi,1000 zuly a 1000 exo dreva,tak kam se to tedy ztraci?Nebo snad hrajeme jinou hru nez oni?Nebo si ty chybejici veci zabavi jako odmenu pro MODy?Dalsi priklad,ted 29.ledna Polaci dostali 1 pytel duhoveho snehu,3-denni premium,stadionovou svacinku a jeste asi 3 dalsi veci,jako bezny bonus do hry,je tam nejake povidani,ze se pritel stavel na navstevu prez noc a neco ti zanechal,takze zadny darek napriklad k narozeninam serveru,nebo neco takoveho.Rad bych si precetl vyjadreni nejlepe BB_Kahsiho,jestli by nam to mohl osvetlit,neni prece mozny,aby ostatni servery dostavali nasypano a my zase nic,kdyz jde o stejnou hru.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    možem plne súhlasit a ešte dodam to ze mam v cechu hrace ktery je prihlaseny a vsechno jde v pohode kromne chatu ci uz cechovniho alebo jinych zalozek vypada to proste ze ma ban ale nema a potvrdil mi to aj kahsi teneto problem trava pomaly mnesic a podpora s tym nic nedela je to docela trapne kdyz su placeny za neco co nedelaj nebo aspon kdyby se snazily pomoct ale oni si s toho hrace delaji doslova srandu co je dost ubohe

  3. #3

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Conan:To je jak když dvě děti dostanou k vánocům dárek, jedno dostane větší... To jako chceš takhle veřejně fňukat kvůli tomu, že někdo dostal něco lepšího než ty? Vždyť hrají na jiném serveru, tak nemáš co závidět. Na našem serveru dostali všichni to stejné...

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    Papaja,ty jsi asi uplne mimo,ne?Oni ty darky fasujou hnedle kazdy tyden neco,nemyslis,ze kdybys kazdej tyden dostal bud diamanty nebo kratky premko,ze by ta hra byla o necem jinem?A to jsi tak zabednenej,ze ti nedochazi ta podivnost,ze to jine servery dostavaji a my ne,pritom hrajeme uplne stejnou hru,jako oni a mame na to stejnej narok?Proc tedy jinde podpora funguje a u nas ne?

  5. #5

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    59
    Monde
    Kouzelnictví
    me osobne nevadi že nic nedostavam kazdy tyden.. Aspon se pak vic teším a mam stoho vetší radost až mi neco přijde nez to brat jako samozdřejmost ;-) nikdo ti nebrani hrat na jinych servrech tak klidne hrej na polskem a budes dostávat také dary... Ja jsem spokojenej a nic mi neschazi

  6. #6

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    martin500 to vystihl přesně. já bych k tomu jen dodal asi tolik, že kdybych dostával všechno, tak by mě ta hra už asi nebavila. takhle má člověk před sebou stále nějaké výzvy... Jinak diamanty každý týden dostávám - za hraní, takže v tom bych problém taky nehledal.

  7. #7
    sarie
    Guest
    conan hraješ tuto hru pro dárky nebo proto že tě baví???
    nikdo ti nebrání jít na jiný server kde budeš dostávat hromadu dárků....

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    ne ze by mi vadilo ze toho dostavame mene nez jinde, ale uprimne receno je to docela divny ze pro ruzny zeme maji ruznou politiku rozdavani darku... vsichni prece hrajeme stejnou hru a je jedno jestli jsem polak, nemec nebo kdokoliv jiny

  9. #9
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, když porovnám náš server s Německým-
    Vánoce- Německý server a Český server, ostatní servery jsou identické. Všichni(!) dostali stejně. Proto nevím, odkud máte informaci, že na vánoce nebylo nic, když ostatní něco dostali.
    Na Silvestra Německý server a Český server. Znovu stejná věc, stejně jako na všech(!) ostatních serverech. A tady opravdu nevím, kde se mohl vzít informace o "4 cukrovi,1000 zuly a 1000 exo dreva". Polský server (a mimochodem ještě francouzský) dostal něco navíc, to je pravda. Kdo hraje na Polském serveru, místo toho, aby se jenom podíval na obrázek na hlavní straně, ten ví i proč - všechny změny jdou první na polský, týden před ostatníma serverama. A když se něco nepovede, tak mají hráči lock zóny tam a ne tady - změna se odsune. To se stalo i při poslední změně s poštou. Stejně jako na Mikuláše - jenom polský server něco dostal a kdo umí polsky, důvod jde najít v komentářích. Nic společného s Mikulášem.

    Quote Originally Posted by Karamon View Post
    ne ze by mi vadilo ze toho dostavame mene nez jinde, ale uprimne receno je to docela divny ze pro ruzny zeme maji ruznou politiku rozdavani darku... vsichni prece hrajeme stejnou hru a je jedno jestli jsem polak, nemec nebo kdokoliv jiny
    Všechny země mají identickou politiku rozdávání dárků - na velké světové události dostanou stejně, na serverové (jako narozeniny) dostanou taky stejně. Jenom je rozdíl v prvních a druhých narozeninách, ale znovu - všechny servery mají na první narozeniny stejnou věc a všichni dostali/dostanou na druhé narozeniny také stejnou věc.

    BB_Kahsi
    Last edited by BB_Kahsi; 03.02.14 at 11:36. Reason: opraven odkaz

  10. #10

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    52
    Monde
    Kouzelnictví
    Dekuji moudrym troolum za ,,vyjadreni podpory,,pokud jim nevadi,ze jine servery hraji plnou hru a my jen podivnou demoverzi,tak je to asi v poradku.Jinak tech 1K zuly a 1K exodreva rozdavaji kazde Vanoce vsem,my jsme to minuly rok taky dostali,nakoplo to cely server,to vam dosvedci vsichni hraci,co tu v te dobe hrali,ja jsem nemel moc surek na vymenu,ale koupil jsem kolem 30K zuly a 50 k exodreva za opravdu smesnou cenu,cca 1K zuly po 500 tvrdych prknech.znam par borcu,co si tenkrat zakoupily 100K zuly.Skoda,ze letos podpora asi pozapomela!?

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.