Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Hrdinsky maly krejci - nemrtve jednotky

  1. #1

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví

    Hrdinsky maly krejci - nemrtve jednotky

    Jel jsem toto dobro ted nekolikrat a pri ceste domu mi mizely jednotky. Pred kazdym utokem jsem si kontroloval pocty a doma jich bylo stejne min, ikdyz vse sedelo. Nakonec jsem zjistil, ze je to poslednim utokem. Posilal jsem ho ted tak, ze veteran jede znicit predposledni tabor a pak 2 vlny na posledni hrad. Veterana pak radsi odvolavam, ikdyz jako treti vlna na hrad by nemel mit uz co nicit. Kdyz jsem si prohledl vysledky bitev, tak jsem zjistil, ze 60 Kultistu, ktere zabije prvni vlna jsou ve druhe vlne zase plni sily a zrusi mi vetsinu armady. Nez to nekdo opravi, tak to radsi zkousejte na nejake 2 vzdalenejsi vlny, at maji cas opravdu umrit
    http://imgur.com/tdfR1kV
    http://imgur.com/k1hSs17

  2. #2

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak se mi to stalo znova, jinde, ale ve stejne situaci.
    Poslu 3 geny na tabor, kde prvni ma byt odchycen jinym taborem a ten ma znicit. Po zniceni ho radsi odvolam. Tentokrat jsem vysledoval, ze spolu s hlaskou o odvolani prvniho gena dostanu i hlaseni o tom, ze treti gen zacne bojovat a az po chvili dostanu hlasku, ze druhy gen dobojoval. Druhy a treti tedy chvili bojovali naraz a opet s plnym souperem. I pres ztraty kanonyru to Major stihl znicit vse vcas - dalsi 2 genove byli jinde na blok. Snad jsem poslal na podporu spravny popis a zvladnou to uz opravdu opravit.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.