Reply to Thread
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 35

Thread: Tipovací liga

  1. #1
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

    Tipovací liga

    Toto vlákno slouží pro vaše názory na tipovací ligu.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    56
    Monde
    Kouzelnictví
    jáké jsou zbylé odměny? tj první 3 jsou velmi příjemné, ale o ostatních odměnách není žádné info.

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    na to se asi musis nekde registrovat a dat sve udaje do dalsi databaze. tohohle kasparkova se neucastnim, fotbal mi nic nerika a v tipovani vysledku nevidim zadnou souvislost se hrou

  4. #4

    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Souvislost je jen taková že se koná fotbalová událost i v samotné hře. A Nedáváš tam naštěstí moc údajů, jen - mail, heslo, jméno ve hře... - Jinak bych do toho taky asi nešel.

  5. #5
    lukas84cz's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    98
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak už mám natipováno vše až do finále Fotbal mi také nic neříká a nemám ani potuchy které země kralují U mně palec dolu vůbec bych to do settlerů netahal

  6. #6

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    O fotbale nevím vůbec nic a ani mě nezajímá. Spíš něž co jiného mě takovéhle "spestření" rozličiluje - je to hloupost.

  7. #7

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    A já bych rovnou zrušila celý mistrovský event. Co má fotbal společnýho s hrou? chjo. Proč furt lidi jen kritizují. Za mě palec nahoru i když nejspíš vyhraju velký kulový. :-)

  8. #8

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Tak_Fakt View Post
    Souvislost je jen taková že se koná fotbalová událost i v samotné hře. A Nedáváš tam naštěstí moc údajů, jen - mail, heslo, jméno ve hře... - Jinak bych do toho taky asi nešel.
    to je na muj vkus az prilis mnoho, jestlize mam jeden ucet na uplay, nevidim jedinej duvod, proc se registrovat jinam. ale je pravda, ze facebookova generace se zverejnovanim osobnich udaju nema problem, tak at si to uzijou :-) mne muze big brother polibit...
    a ze se kona udalost i ve hre? a proc se nekona udalost pri ms v atletice, skeetu, nebo curlingu? tam asi neni fanouskovska zakladna tak tupa a konzumni, nejspis proto je cutana komercne zajimavejsi

  9. #9

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    to bude spíš tím že MS ve fotbale je jednou za 4 roky a ms v atletice, curlingu každý rok. to už nikoho nezajímá a zdaleka to nemá takovou fanouškovskou základnu.

  10. #10

    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Že vy si musíte furt stěžovat, nutí vás někdo tipovat? je to jen na váš zda budete!
    Komu to vadí, ať to přehlíží, komu vadí event ve hře na zisk dobrých věci, taktéž nemusí nic dělat...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.