Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Setovy komplet na MMA

  1. #1

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví

    Setovy komplet na MMA

    Ahoj,měla bych nápad na vylepšení MMARAČÍ PANCÍŘ-přidá 5000 zasahovych bodu zivota,NEBESKÁ HELMA-Umožní nabrat o 50 jednotek navíc.NEFRITOVÝ MEČ-zvýší damage o 300,MANDARINSKÉ BOTY SPECHU-zrychlí přesun na dobrodružství o 50%,zrychlí přesun mezi pozicemi o 50%.Pro ty,co budou namítat,ze je to moc,at si prohlídnou nekteré bosy například na krejčících.Doufám,že vás můj nápad zaujal a těším se na vaše ohlasy.

  2. #2

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    hmm wau tak to bych utocil snad na valnou cast zakladnich adventur jen MMA s 1r.. uz takle mi prijde ze je MMA prilis silny pokud by mel jen o 300 damage vic (450/500 na 750/800) byl by natolik ultimatni ze bych vazne nepotreboval nic dalsiho a zrejme ostrov piratu by probihal ze poslu 1r zkrz cenou mapu na finalniho bosse

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Nic proti, ale mám-li být upřímný, tak podobných "vylepšení" by se tu dalo najít jedenáct do tuctu. Asi by neškodilo nápad trošku propracovat (například jak a kde by se předměty získávali). Jak jsi sama napsala a správně očekávala, tak je to předimenzované. Už nyní se spousta lehkých a středních dobrodružství odehrávají s minimálníma ztrátama a to pouze v rekrutech. Další posilování generálů, by podle mě, hře pouze uškodilo. Ano, krejčíci jsou nároční a myslím si že je to tak správně. Konec konců, mají nejvyšší obtížnost a komu na ně nestačí síly, má možnost odehrávat jiná dobra.

  4. #4

    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    16
    Monde
    Kouzelnictví
    Mate asi pravdu,tohle vylepseni by chtelo asi pouzit jen na epicke a pohadkova dobrodruzstvi,na ty slabe by to bylo moc predimenzovane.Ale na druhou stranu,nova dobrodruzstvi jsou cim dal obtiznejsi,nepratelske jednotky silnejsi a bosove cim dal tvrdsi a co mame my?Jednotky z doby pred 5 lety,kdy hra zacinala,general ma zivot 1 a damage primo smesny.Vemte si napriklad naseho kavaleristu a protivnikova katafalka(je k videni napriklad na bykovi),ktery je 3x silnejsi a takovych absurdit je ve hre vice,generaly nikdo nevylepsi,i kdyz se to porad slibuje,proste nuda.

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    391
    Monde
    Kouzelnictví
    general ma damage 120 to je komparativne vuci ostatnim jednotkam hodne

    tu jde o zakladni probem toho ze misto bezmyslenkoveho posilani nejakeho slozeni utoky simulujeme apod a dostavvame se na nizke ztraty..

    existence neceho jako "sampionu" by byla dozajista zajimava akorat otazka zni za kolik jednotek by se museli pouzivat a s jakymi limity aby to nebylo na nejake adventury prilis silne..

    equip generalu je zajimava otazka ale prvni co by melo dojit jsou skilly generalu a az pote zvazovat jejich equip ale zda se mi ze na teto zmene se dela prilis dlouho kdyz ani po tak dlouhe dobe neni znamy ani predbezny koncept skillu ktere chteji zkusit implementovat do hry.. a zmenit cely system boje a jednotek je krok co se mel udelat jeste pred zmeno betatest / ostry provoz pokud je zadouci(jako ze tento ma sve limity)

  6. #6

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    jo souhlasím. trochu mi to zavání travianem asi verze T4 bo tak něco, ale souhlasím.
    ať je cena těchto artefaktů ( něco jako knih) třeba 40k fazolí, 30k stonků, 20k SC nebo tak něco, a bude to hnedle zajímavé a bude proč to hrát.
    jinak to je jen klikání košů, průzkumníku, a plácání občas játrama na výměně

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.