Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: hra na mobilu tabletu

  1. #1

    Join Date
    Apr 2023
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    hra na mobilu tabletu

    Zdravím. Občas se mi stane že jsem pár dní mimo počítač, v přírodě. S sebou mám iPhone a iPAD. Na iPADu mám FireFox, Bing i Safari. Jde mi o to, že iPAD je jen na LTE a tak datový tok není takový jako na wifi doma. Který z prohlížečů bude na hru nejlepší? Nejrychlejší a hlavně zpracuje vše potřebné. Zkoušel jsem hru spustit přes LTE cestou do práce v tramvaji a hra se kousla. Teď nevím v čem jsem ji otvíral. Má to cenu vůbec pouštět hru na tabletu? V čem se vám to daří otevřít plnohodnotně?

  2. #2

    Join Date
    Sep 2023
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by sachlj View Post
    Zdravím. Občas se mi stane že jsem pár dní mimo počítač, v přírodě. S sebou mám iPhone a iPAD. Na iPADu mám FireFox, Bing i Safari. Jde mi o to, že iPAD je jen na LTE a tak datový tok není takový jako na wifi doma. Který z prohlížečů bude na hru nejlepší? Nejrychlejší a hlavně zpracuje vše potřebné. Zkoušel jsem hru spustit přes LTE cestou do práce v tramvaji a hra se kousla. Teď nevím v čem jsem ji otvíral. Má to cenu vůbec pouštět hru na tabletu? V čem se vám to daří otevřít plnohodnotně?
    Ahoj, já to jedu na IPadu Pro na Chromu, ale na wifině. Tam mi přijde, že z těch prohlížečů to zamrzá nejmíň. Trochu nouzovka, ale dá se to.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.