Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: [Feedback] Guild Market Community Vote

  1. #1
    Community Team BB_Nanuq's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    106
    Monde
    Kouzelnictví

    [Feedback] Guild Market Community Vote

    Hello Settlers,

    Please leave your comments and have a healthy discussion about the latest Guild Market Community Vote here.

    Thanks,
    BB_Nanuq
    Pokud potřebujete pomoc, prosím kontaktujte zákaznickou podporu, česky. Můžete se obrátit i na mě, ale prosím pouze anglicky.

  2. #2

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    OSTROV PIRÁTŮ se vrátí opět do koupě u dobrodružství ???? nebo je to dobro vyvolené a tajné,že pokud není za cech.mince,poté není už nikde ?? A kdy bude např další stavební místo ?? jako bylo již před 5 lety ??? To už není co dát aby se dalo vybrat ?? Pokud budu hlasovat-tak pouze po slepu-nikde nic není new,hra se tímto stává nezajímací-hlavně obchod cechu .-(((

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    12
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj všem. Prosím, kde je odkaz na překlad toho, o čem se má hlasovat? Googl překladač nefunguje a já nemám páru o čem se hlasuje - nepustí mě to dál a prtoto se nemůžu přihlásit. Díky

  4. #4

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví
    Ostrov Pirátů bude u kupce za mapky ? A další místo ve stavebním slopuci-bude někdy opět v cecháči ?? Bylo to jen jednou a myslím si,že obnova je už víc než jasná-děkuji všem BB za info s echem .-))
    Last edited by bobo99992013; 11.01.17 at 19:57.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.