Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Smrt vůdcům

  1. #1

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví

    Smrt vůdcům

    Ahoj,

    mám problém s neustále naskakujícím splněným úkolem "Smrt vůdcům" - porazte první tábor vůdce banditů - což je asi nějaký úkol pro první levely. Vyskakuje mi to cca 6x za hodinu a už mě to hodně otravuje (jsem na lvl46).

    Neví někdo co s tím?!

    Dále mám taky zaseklé úkoly "Jednotky bojující na dálku" a "Nové stavební materiály" ... ale tady nic nevyskakuje, tak mě to tak netrápí

    Díky za radu

  2. #2
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Deda_Lebeda View Post
    Ahoj,

    mám problém s neustále naskakujícím splněným úkolem "Smrt vůdcům" - porazte první tábor vůdce banditů - což je asi nějaký úkol pro první levely. Vyskakuje mi to cca 6x za hodinu a už mě to hodně otravuje (jsem na lvl46).

    Neví někdo co s tím?!

    Dále mám taky zaseklé úkoly "Jednotky bojující na dálku" a "Nové stavební materiály" ... ale tady nic nevyskakuje, tak mě to tak netrápí

    Díky za radu
    Problém s úkolem Smrt vůdců je nahlášen. Ty další úkoly by měly být v pohodě. Pro lepší info dejte sem prnt screen.

  3. #3

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    27
    Monde
    Kouzelnictví
    tohle se zobrazuje pořád dokola


    tady jsou další dva nesplnitelné úkoly


    Last edited by Deda_Lebeda; 26.06.13 at 16:09.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Mám úplně ten stejný problém s úkolem (smrt vůdcům) a je to fakt otravný. Pořád čekám, kdy to vývojáři opraví. Několikrát jsem to hlásil.

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    284
    Monde
    Kouzelnictví
    Jednotky bojující na dálku, mám stejný problém i přesto že dlouhé luky jsem už dáááávno měla postavené, přesto mám tento úkol jako nesplněný na lvl 50

  6. #6
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Výborně, děkuji. Teď už to můžu poslat výše.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.