Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Lovec odměn

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    Lovec odměn

    Ahoj chtěla jsem se zeptat, když jsem začínala hrát tuhle hru odstranila jsem si tohle dobrodružství - Lovec odměn a teď nemůžu splnit celý blok "dobrodružství pro začátečníky" je nějaká možnost získat tu dohrodružství zpět?

  2. #2

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    U kupce (ikona s truhlou), kolonka dobrodružství... tam by měl být ten lovec odměn tuším za ryby k sehnání. ale jen v omezeném množství

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    právěže tam mám že jsem dosáhla limitu pro tohle dobrodružství

  4. #4

    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    zkus tento voucher. za něj by mělo být to dobro. ale nevím, zda bude ještě fungovat. vouchery zadáš na úvodní stránce hry, tlačítko vouchery, zadat voucher

    A59-C6D4-42F4

  5. #5

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Funguje, děkuju moc .

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Nevěděl by někdo o řešení stalo se mi to také, ale bohužel po vyzkoušení, voucher již neplatí. Nějaké řešení?

  7. #7

    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    31
    Monde
    Kouzelnictví
    Ještě zkus druhý voucher - 9B2-C3DC-42B4 - ale jinak ve wiki je napsáno, že dobro je možno jet max. dvakrát. Každopádně, mapka stojí u kupce 10 ryb, co kdyby ji koupil někdo z cechu / přátel a prodal ti ji? Pokud máš odjeto (nebo spuštěno) již dvakrát, tak buďto ti nepůjde mapka prodat, anebo pokud půjde, tak nepůjde spustit.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.