Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Chyba v načítané zóně

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví

    Chyba v načítané zóně

    Zdravím,

    také se vám už stalo, že na vás vyskočila hláška "Chyba v načítané zóně"? Na dobrodružství, na expedici nebo i na domácím ostrově. Velice nepříjemné, neboť s tím nejde absolutně nic dělat. Jen napsat na podporu a čekat až to opraví. V případě že máte štěstí, tak počkat do druhého dne, než se chyba opraví sama.
    Mě osobně se to stalo už několikrát. Naposledy dneska ráno na Černých rytířích. Chtěl jsem si ještě dneska, v poslední den halloweenu, odjet pár BKáček a nasbírat nějaké dýně. Ale evidentně jsou vývojáři jiného názoru, když tuto chybu doposud nebyli schopni opravit. Takže bych jim velice rád poděkoval, že strávím příjemný den u jiné hry.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    S pomocí hesla "Co si člověk neudělá sám, to nemá." se mě díky radě kaikai podařilo chybu přečůrat :P

    Takže pokud se vám na dobrodružství stane totéž, zkuste se na něj dostat přes knihu úkolů. Mě se to podařilo, zahlédl jsem tam zmršené základny generálů a dobro raději zrušil.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.