Reply to Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Nezájem

  1. #1

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví

    Nezájem

    Takže, především by hru zlepšilo, kdyby ste dodrželi stanovený pravidla. My pravidla dodržujeme, jakmile něco my ( hráči) uděláme špatně, tak hned nás okřikujete a dáváte nějaký ultimáta, ale u vás to tak asi neplatí. Vy si tady děláte údržby, který jsou nesmyslný, a potom si ještě ani neuznáte chybu. Nemluvím o to, že jsou ve špatnej čas, ale když napíšete že to bude začínat a končit tehdy a tehdy tak to tak má být ( kdyby to bylo semtam neřeknu půl slova, ale je to na denním pořádku). V ten den kdy byl event, sem měl spuštěný prémium, údržba byla načasovaná na 4 hodiny(zhruba) odpoledne, místo toho se údržba zapla v 6( první problém). Celou dobu nikdo neviděl nic, mysleli sme si, že údržba už proběhla a nevyhodilo nás to ( což už tak několikrát bylo co hraju), takže sme byli klidní. Zničeho nic to spadlo, bez oznámení a nic (druhá chyba). Jelikož sem měl koupený LS a v 8 sem měl být uplně jinde tak sem se musel chystat a neměl sem čas tady vysedávat. Člověk, od kterýho sem si koupil LS to ukončil bezemně ( třetí chyba). Psal sem do global nebo kam a odkázali mě na MODA a nebo na údržbu. MOD mi řekl že mám napsal na údržbu, že on stím nic nemůže a že mi to vrátíte. Tak sem napsal na údržbu, kde sem na odpověd čekal týden (možná!!!! čtvrtá chyba). Nevím jestli nepsalo moc lidí, po té údržbě.O to nende, ale je tam napsaný Pokud chcete přidat nějaké informace, odpovězte prosím na tento e-mail. Díky tomu budeme moci reagovat rychleji. tak su zvědavej, jak dlouho to bude tvrvat teď. Navíc mi bylo řečeno, že to není vaše chyba (pátá chyba). Tak ted si milí ti, co tady pro nás tu hru "udržujete" ,všimněte, kde sem napsal , že je první chyba. A vy mi napíšete, že to není váš problém. On na mě mohl počkat, ale enbejt té vaší slavné údržby, která proběhla ohodně pozděj než měla, tak všecko dopadne jak má !!! Takže si vemte vaše chyby k srdci, protože si chce někdo zahrát a odtáhnout se od reality a pobavit se a né se ***** nad vaší neschopností. Jestli uslyším nějakou výmluvu, tak okamžitě Vám to vrátím a je mi jedno jak. Na tu vaši slavnou údržbu už dlabu, protože tam se lidi neshromadijou a neudělaj Vám dusno. Tady sice možná taky ne, ale možná jo. A když jo, tak to třeba pomůže, protože každej na Vás nadává, ale kdo to dá pořádně najevo ? A co si z toho budete dělat, když to bude na údržbě a podobnejch hovadinách , kde si t přečtete a zazdíte to úplně něčím jiným... Tímto by se myslím ta hra zlepšila asi nejvíc s pozdravem hráč této hry kterej nepíše "spisovně" ale nedělá pravopisný chyby (projistotu... kdyby ste se začali zaobírat zase mím stylem psaní....

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    souhlasím, ale jen těžko říct, zda-li to Kahsi přeloží a pošle do Němec

  3. #3

    Join Date
    May 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Buakaw: Věř, že s tebou soucítím. Nemůže být sporu, že se jedná o jejich chybu, oni to zapinkali a podobné ohromné (a velice drahé) problémy tohoto typu jistě měla velká spousta hráčů. Rovnou ti i můžu říct, jak vše dopadne -> do ztracena. Tak jako vždycky a se vším. Stejně tak ti můžu říct, jak dál. Není pravda, že by nebylo východisko. Hádám totiž, že asi nebudu jediný hráč, který už tuhle jejich údržbovou gymnastiku velice dobře zná a POČÍTÁ S NÍ A PŘÍPRAVÍ SE DOPŘEDU. Zvýrazňuju to ze dvou důvodů. Je třeba tohle mít zcela zásadně a vždy na paměti, to jednak a druhak -> ve chvíli, kdy by docházelo k podobným gymnastikám i jindy, stali by se Settleři nehratelní a s hrou by skončily kvanta hráčů, to by je mohlo dost bolet.

    Výsledek je jednoduchý -> Pokud se bude jednat maximálně o jeden jediný den v týdnu (a to jen a pouze úterý), v pondělí odpoledne nebo večer se na to připravím, vypnu exkluzivní a drahé výrobní řetězce apod a rozhodně nebudu v hluboké noci nebo v úterý ráno kupovat LSka apod :-). S takovou slavím úspěch a nemám nikdy s údržbou jediný problém i když se protáhne o kdovíkolik hodin :-). Díky přípravám o nic nepřicházím a chybějící zisky z výroby za jeden den mě opravdu netrápí.

    Specielně by ale měli BB a UBI zpozornět (to je zpráva do Německa velice snadno a rychle "předatelná"), aby šlo vždy o tento jediný den v týdnu. Pokud by začali nacvičovat vysokou atletiku nahodileji, různé dny v týdnu, byl bych zcela jistě jedním z dritvé většiny hráčů, kteří by si našli jinou hru a že jich je interfernet plný :-).
    Last edited by genZhukov; 13.10.14 at 13:54.

  4. #4
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, k časům údržby. Bylo to ve skutečnosti naplánováno tak, že budou mezi 4-7. Jenže restartovat přes 30 herních světů=serverů (nezapomínejme, že jenom Neměcko má samo o sobě 14) není jen tak a musí se jeden po druhém. Tak bylo potřeba zvolit jestli:
    Hned ve 4 se všechny odstaví, jeden po druhém se restartují+aktualizují+otestují a potom vše naráz spustí.
    Nebo se to udělá tak, že se budou postupně odstavovat, jak na ně přijde řada a každý se spustí ihned po dokončení.

    První možnost by znamenala 3 hodiny bez hraní, druhá okolo 30 minut (dělalo se několik naráz). Proto byla vybrána ta druhá. Jenže nebylo jasné, kdy přesně vyjde na nás řada, tak jsem musel oznámit celý interval. Zrovna u českého bylo z několika důvodů nakonec ještě prodloužení, ale to už je mimo úvodní příspěvek o startu údržby.

    Dále k tomu, že podpora nevrátila dobrodružství- domluva byla s hráčem, který to ukončil v době, kdy měla být údržba. Takže z toho usuzuji, že jste byly domluvení na ukončení po údržbě a on to nedodržel. Nechci mu křivdit, neznám situaci, ale kdyby byla domluva na ukončení před, tak tu není co řešit a domluva na ukončení během nedává moc smysl. Toto se musí reklamovat u prodejce dobrodružství, že nepočkal na domluvený čas.

  5. #5

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    39
    Monde
    Kouzelnictví
    k udržbám musím říct jen jedno. Meli by končit vždy nejpozději v 6 ráno. Je zde většina která nemuže hrát dopoledne protože je v práci nebo ve škole. Pardon za to ale ukončení udržby v 8 nebo 9 ráno je naprostá kretenovina. stačí nezačínat ve 2.30 ale třeba v 23 hod a je po problému. Jenže to by chtělo přemýšlet a to někdy asi bolí

  6. #6
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Jenže restartovat přes 30 herních světů=serverů (nezapomínejme, že jenom Neměcko má samo o sobě 14)
    U té údržby musí stát lidi, hlídat, jestli se něco nekazí. Je omezené technikou, kolik světů může najednou být v údržbě, aniž by to mělo velký dopad. Jestli se ti nechce čekat na údržby, hrát nemusíš, žejo. Jenže to by chtělo přemýšlet a to někdy asi bolí...
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  7. #7

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Dále k tomu, že podpora nevrátila dobrodružství- domluva byla s hráčem, který to ukončil v době, kdy měla být údržba. Takže z toho usuzuji, že jste byly domluvení na ukončení po údržbě a on to nedodržel. Nechci mu křivdit, neznám situaci, ale kdyby byla domluva na ukončení před, tak tu není co řešit a domluva na ukončení během nedává moc smysl. Toto se musí reklamovat u prodejce dobrodružství, že nepočkal na domluvený čas.

    Jééé další opravdu krásní a prvotřídní výmluva, kterou sem čekal nenuť mě, abych se opakoval ikdyž já to můžu skopírovat


    V ten den kdy byl event, sem měl spuštěný prémium, údržba byla načasovaná na 4 hodiny(zhruba) odpoledne, místo toho se údržba zapla v 6( první problém). Celou dobu nikdo neviděl nic, mysleli sme si, že údržba už proběhla a nevyhodilo nás to ( což už tak několikrát bylo co hraju), takže sme byli klidní. Zničeho nic to spadlo, bez oznámení a nic (druhá chyba). Jelikož sem měl koupený LS a v 8 sem měl být uplně jinde tak sem se musel chystat a neměl sem čas tady vysedávat. Člověk, od kterýho sem si koupil LS to ukončil bezemně ( třetí chyba)

    Promin, psal sem že to budu vracet a je mi jedno jak. Jdeš úplně z cesty, jako vždycky a jestli mi dovolíte bejt sprostej tak to bude vypadat asi tak "************************************************* ************************************************** ***"

    On mě pozval v době, kdy mělo bejt zachvilku po údržbě a ještě ani nezačala sem zjistil.

    Vážení osadníci,

    dnes odpoledne proběhne mimořádná údržba serveru.
    Datum: 25. září
    Začátek: 14:00
    Konec: 17:00 (odhad)
    Opraví se doba hledání průzkumníků.
    Opraví se potíže s výkonem - lagy a "mini rollback".
    Hra nebude dostupná po dobu údržby.
    AKTUALIZACE: Předpokládaný konec 18:00.

    Takže, kdy ste tam dopsali že 17:00 je jenom odhad ? jéééé to bude krásný vysvětlování to ste tam měli zrovna napsat, že to neplatí , protože toto mi přinde jako " zástěrka " pro ty co si to nepřečetli dřív. Proč když píšete že to začne v 14:00 to začalo **** pozdějš ?

    Hráč to ukončil až po údržbě, protože nás to ze hry koplo. Toto se musí reklamovat, u těch, co to spackali Nebyl to já ani on, ale ti, co to začli ten problém a místo toho, aby to navrátili a napravili, tak to budou pořád komplikovat a já se jenom tak nedám Nejde mi o moje mince ale o ten váš ***** přístup knám.... Kdyby ste to vrátili a přiznali si to, tak nemusíme tady nic řešit a prostě to budu tak dlouho řešit dokud nedosáhnu toho, jak by to mělo bejt.... a jestli mě začnete ignorovat, tak aspon ukážete kde je pravda a ukážete se se jako opravdoví "MODI" nebo co vlastně ste..... přinde mi že z 90% kontrolujete pravopis a spisovnost z 9,99% vulgární slova a ten zbytek nevim jak to napsat slušně, hodilo by se na to možná slovo výmluvy



    děkuju za čtení a su zvědavej co mi ti lidi, co nám tu hru tak udržujou, zase napíšou za výmluvu.... a pardon ale už v těch časech mám bordel, je to dávno
    Last edited by Buakaw; 13.10.14 at 21:32. Reason: nevím

  8. #8

    Join Date
    May 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Buakaw: Zkusil jsem to po dobrém, asi budu muset jinak.... Co za blbý nápad to je kupovat LS v den, kdy probíhá údržba ?.. Viz. přípravy, které jsem popsal výše a žádná údržba pro mě nikdy nepředstavuje problém (zatím se totiž drží jediného dne - úterý).

  9. #9
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Taky se zapojím.

    to Buakaw: V zásadě je na každé straně pravda. Nebudu se tady rozepisovat, protože takové diskuze se řeší od začátku serveru. Proto přeskočím až na výsledek, kdy si musíš položit otázku: Baví tě TSO? Pokud ano, tak to přejdi, vem si z toho ponaučení a příště se zachovej stejně jako např. genZhukov. Pokud ne, přestaň to hrát.

  10. #10

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    Já to přešel mě je to úplně jedno já chcu ponich jednu věc, jednu jedinou... asi víš jako jak sem psal, tak jsou mi ty mince ukradený

    GenZhukov : toto řešit nebudu, o to mi vubec nende... ale zkusim to jinak... co je za blbej nápad spouštět údržbu bez ohlášení když má bejt její konec (skoro nebo už měl bejt)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.