Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: úprava inventáře

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    úprava inventáře

    Dobrý den, mám jenom takový skromný nápad. neukamenujte mě, jenom mě napadlo udělat inventář trochu uživatelsky přehlednější.

    situace je taková že mám hromady bonusů, jako je třeba stadionová svačinka, zlatá horečka čaj s citronem atp. a všechny je mám vedle sebe pojednom jak je přinášejí průzumníci. Mě by se ale fakt líbili kdyby od každé kategorie těchto bonusů byly na hromádce stejně jako když vyrobím košík tety Irmy po 25. tak aby šlo stejné věci na sebe naskládat. Ještě lépe aby se na sebe skládaly automaticky a když kupička dosáhne 25 tak by se založila nová vedle ní. Díky za pochopení a třeba se to nějak ujme Těším se na reakce

  2. #2
    Zergous's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    147
    Monde
    Kouzelnictví
    Ale jo na Anno to vyřešili tím, že v inventáři je tlačítko Sloučit a rozdělit. Při sloučení se to všechno sečte a při kliku na něco to můžu rozdělit na kolik chci. Tady to ale nikdo nechce vytvořit. Smůla :-(

  3. #3

    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    34
    Monde
    Kouzelnictví
    Hmm,take bych se docela rad pridal k tomu aby se uz konecne nekdo zaobiral tim inventarem misto vymejsleni tech prkotin zvanych PvP.Posledni dobou se mi ve hvezde zacinaji vrsit bonusy a ruzne veci na ktere nemam misto a uvital bych kdyby slo udelat stackovani stejnych itemu po vzoru hry Anno online take od BB kde uz to funguje.

  4. #4
    sarie
    Guest
    mít možnost hledat v inventáři tak jak to je nebo zobrazit ikony jednotlivých bonusů a na ikoně s číslem kolik bonusů je v inventáři. mnohem lépe by se nahazovalo 150bonusů...

    se sloučení souhlasím. Když mi má někdo nahodit 25 exo košů tak je to maraz než mu to na posílám po 1 kuse!!! je vidět že to nehrají...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.