Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Pošta

  1. #1

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví

    Pošta

    Zdravím,

    zajímalo by mě jak se bude dál "vylepšovat" pošta. Původní verze byla s prominutím primitivní, ale aspoň mě to nutilo zprávy promazávat a udržovat v relativním přehledném pořádku. To co z pošty udělali úpravou je na dvě věci. Na promazávání příchozích zpráv jsem rezignoval ... neměli se čistě náhodou samy po určité době mazat? Měl jsem ten dojem, že si změnou pošty vývojáři slibovali odlehčení zátěže serveru právě tím, že se staré zprávy budou vymazávat. No, asi si to rozmysleli.
    Odch. pošta (rozuměj Odchozí pošta, pouze se jim to tam nevešlo a na stránku s odch. poštou nahoru už to asi bylo zbytečné psát celé, však oni si toho hráči nevšimnou) je nepoužitelná pro většinu hráčů. To že se tam ukládají i obchodní nabídky by nevadilo. Aspoň by se dalo zpětně dohledat co člověk potřebuje. Zádrhel je v tom, že stačí odeslat jednu hromadnou zprávu v cechu a celá odch. pošta je zahlcená množstvím naprosto stejných zpráv v počtu členů cechu!!! To je podle mě absolutní kravina a dotyčnému vývojáři, který tohle vymyslel, bych udělil metál za zbytečnost roku. Celá zpětná kontrola jde v tu ránu někam a osobně jsem nakouknul do odch. pošty snad jen dvakrát a samozřejmě zbytečně.
    Neříkám, že by se měla zrušit. Jenom by se měla přepracovat, aby měla nějaký smysl a užitek.

    Lord Velitel cechu Nights Watch Roderik
    Last edited by BB_Nanuq; 30.09.16 at 13:39.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    23
    Monde
    Kouzelnictví
    Ono staci nahodit priteli kose a stejny problem. Kdyby mela aspon ta odcozi posta vetsi pamet a slo promazavat, ale tohle akorat zatezuje server.
    Ukladani vymen je dobra vec, ale zaslouzilo by si to vlastni kategorii.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.