Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Flash v práci

  1. #1

    Join Date
    May 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví

    Flash v práci

    Milej Kashi

    mám možnost si nekdy v práci pustit settlery. Ano vím, nemela bych. A co...
    každopádne to nejde:
    Abyste mohli hrát The Settlers Online za co nejlepších podmínek, musíte mít aktuální verzi přehrávače Adobe Flash Player. Zjistili jsme, že ve svém prohlížeči používáte starší verzi přehrávače. Prosím, aktualizujte svůj Flash Player na této adrese: http://www.adobe.com/go/getflash/

    žel nemám možnost cokoli instalovat a nebudu žádat naše IT oddelení aby i kvuli hre aktualizovala flash. Pritom hra beží i bez aktualizace, pred hodinkou mi ješte šla.

    Jde nastavit aby mne hra, která je určena k relaxu a zábave neprudila a dovalila hrát? Tak to nemám úplne optimálne, ale šlo to hrát, kdežto teko vúbec settlery odmíta spustit.

  2. #2
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, pro více informací prosím napsat na podporu, ale pokud hra vyžaduje aktuální Flash, moc jiných možností není.

  3. #3
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    pokud pouzivas FF muzes "nebezpecny" doplnek Adobe Flash povolit v horni popup liste, pod adresni radkou
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  4. #4

    Join Date
    May 2014
    Posts
    11
    Monde
    Kouzelnictví
    No práve mám ošklivej IE. A jde o to, že ta hra je schopná bežet i s neaktuálnim flashem, protože mi bežela, jen nevím proč šmíruje komp a sekíruje co do nej dát. Jako ona je schopná bežet, ale je jako rozmazlená náročná ženská, mne nestačí kabelka za 100 eur, já chci za 2 tisíc eur, jestli mi rozumíš.
    Není moc user friendly

  5. #5
    Nexal's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    213
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem si skoro jistej ze to je problem prohlizece, ne Flashe jako takovyho. Nemuzou vyzadovat posledni flash.
    Vážení osadníci,v úterý ráno neproběhne údržba serveru. Můžete bez obav hrát.

    Mnoho z vás žádalo dekorativní předměty z dobrodružství.
    Proto přijdou 3 červené stromy do hry, jde je koupit u Kupce, stejně jako školku.

  6. #6
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    No, mám pocit, že můžou... koukal jsem se na ten javascript na hře a je tam cosi s flash_version. Každopádně googlí chrome má flash zadrátovaný, takže se poohlédni po google chrome portable (nebo vlastně každém portable prohlížeči a dej si do něj flash [může být technicky náročné]). Nezkoušel jsem to, ale mělo by to jet. Na počítač nic neinstaluješ. Otázka je, jak moc ti počítač kontrolují ve firmě jestli je povolené připojovat flashky a spouštět z nich věci...
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.