Closed Thread
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 61 to 70 of 93

Thread: Velikonoce 2013

  1. #61
    Lohreine's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    153
    Monde
    Kouzelnictví
    ten předpoklad se mi zdá velmi podivný, jelikož já už poslala za dva dny tři průzkumníky a jednou mi přinesl 3 vajíčka (nepočítám ty 2, které se mi nepřičetly technickou chybou) a zbytek samé suroviny..:/ tak nevim nevim, jak toto se dá stihnout, když průzkumník na střední hledání trvá 12 hodin..

  2. #62

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím úkol na 500 vajec sem koupil za diamanty a od té chvíle se mi neoběvil žádnej další úkol nevíte proč??

  3. #63
    MOD_Gryphem's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    297
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by SIGMA-CON-AIR View Post
    Zdravím úkol na 500 vajec sem koupil za diamanty a od té chvíle se mi neoběvil žádnej další úkol nevíte proč??
    Dodělal jste všechny podúkoly. Další přijdou ve středu.

  4. #64

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    8
    Monde
    Kouzelnictví
    velikonocni ukol.. zmizol mi z ukolov... jak je to mozne??? chybalo mi splnit uz len asi jeden ukol

  5. #65
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by dzejar82 View Post
    velikonocni ukol.. zmizol mi z ukolov... jak je to mozne??? chybalo mi splnit uz len asi jeden ukol
    kolik máš vajec? 150+ ... pak jsi poslední úkol splnil a dostal za něj odměnu
    méně 150 ... a nedal jsi křížek (zrušit) pak refresh ... nepomohlo= napiš na podporu

  6. #66

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Který pomatenec vymyslel jako 5. úkol v pořadí získání 500 vajec? Zkoušel jsem nabídnout všechno možné v poměru 1000 ks za 10 vajec a neprodal/nekoupil jsem za celý týden vůbec nic. Další stupidně vymyšlený event s podtitulem "Nejde to, abyste museli solit prachy". Dík.

  7. #67

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    129
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Milan View Post
    Který pomatenec vymyslel jako 5. úkol v pořadí získání 500 vajec? Zkoušel jsem nabídnout všechno možné v poměru 1000 ks za 10 vajec a neprodal/nekoupil jsem za celý týden vůbec nic. Další stupidně vymyšlený event s podtitulem "Nejde to, abyste museli solit prachy". Dík.
    na tohle je nejlepší být v cechu a pomoci si přeposlat vejce,my takhle splnili všichni během pár minut.

  8. #68

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Jako že pošlete všichni vejce jednomu, ty se mu započítají do questu a pak je zase vrátí? Zajímavé. Nicméně já hraju sólo, takže mám smůlu a event pro mě skončil.

  9. #69

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    14
    Monde
    Kouzelnictví
    Milane,
    Duveruj, ale proveruj. Pokud mas problem sehnat dohromady 500 vajicek (a ani pratele nepomohou) muzes si me pridat a ja ti s ukolem pomuzu, nejak se domluvime.

  10. #70

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    86
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Milan View Post
    Který pomatenec vymyslel jako 5. úkol v pořadí získání 500 vajec? Zkoušel jsem nabídnout všechno možné v poměru 1000 ks za 10 vajec a neprodal/nekoupil jsem za celý týden vůbec nic. Další stupidně vymyšlený event s podtitulem "Nejde to, abyste museli solit prachy". Dík.
    vejce frčí jen ve směnném kurzu s mincemi. Cirka 100-140ks mincí za 10 vajec.
    Je pravda, že to chce mít slušně naskladněno, jinak je nenakoupíš. Já 300 vajec koupil za diamanty v shopu (získané za věrnost atp.) a zbytek za mince. Teď už mám i veterána a šetřím na toho lepšího průzkumníka. Hraji v podstatě sám (resp. s bráchou) a jsem na 35.levelu.

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.