Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Pošta (zprávy)

  1. #1

    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví

    Pošta (zprávy)

    Zdravím,
    pokavaď tady podobný příspěvek už někde je, tak se předem omlouvám

    Na to, že tato hra je Beta, tak je dobře zvládnutá, i když si myslím, že co se týče zpráv, tak by se zde mohlo udělat více.
    Tedy, ti z vás co hráli (či stále hrají) hru Travian asi budou vědět co tím myslím. Protože zde se mi to zdá až přespříliš zjednodušené a zvláštní.
    Osobně bych oddělil reporty z bitev a zprávy od hráčů. A to do dvou nezávislích složek a ne do jedné jako je to teď. K tomu bych v poště udělal složky pro odeslanou poštu, doručenou poštu a nějaký osobní zápisník (deník). K tomu by určitě nebylo od věci, kdyby se po přijetí zprávy (reportu) trochu vírazněji změnila daná ikona. Tak aby jedním pohledem bylo jasné, že tam něco vůbec je.
    Já vím, není to nic nového ani převratného, ale když už si někdo dal takové práce s touto povedenou hrou, tak si myslím, že i něco takového jako je pošta by si zasloužila trochu vylepšit či doladit.
    Last edited by Xardasar; 27.07.13 at 21:55.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Naprostý souhlas. Už jsem tady psal něco podobného, že na poště by se mělo trošku zapracovat a vylepšit ji. Naprosto postrádám možnost ukládání zpráv někam do archivu. Aby mi v poště nevznikl chaos v desítkách zpráv, tak ji pravidelně promazávám a mockrát se mě stalo, že jsem si díky lagům smazal i zprávu kterou jsem nechtěl. Měla hold jen smůlu v tom, že byla hned pod zprávou určenou ke smazání.
    Šlo by to vyřešit i zaškrtávacím políčkem a následně hromadným smazáním označených zpráv.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.