Reply to Thread
Page 16 of 23 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 151 to 160 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #151
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zdenek1960 View Post
    jde spíš o to, že ti co se vezou dostanou stejně jako ti co makají
    Uf... Tak znova. Nové rozhraní cechu a buď takové lidi vykopat nebo, pokud není vedení z nějakých důvodů ochotno, tak je dost jiných cechů. Logicky mi přijde správnější, abychom dostali za splnění části zálohu a potom až celou odměnu.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  2. #152

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    jsem si nevšiml že bys byl MODem, a z tvého názoru cítím ke které skupině máš blíž! v práci též budeš spokojen když odevzdáš zakázku a za její splnění dostaneš 1000kč prémií, a ostatní (kteří ji nedělali) 900kč

  3. #153

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    216
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdeňka prosím ignorujte, herní mechanice by takováto změna neprospěla...

  4. #154
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Zdenek1960 View Post
    jsem si nevšiml že bys byl MODem, a z tvého názoru cítím ke které skupině máš blíž! v práci též budeš spokojen když odevzdáš zakázku a za její splnění dostaneš 1000kč prémií, a ostatní (kteří ji nedělali) 900kč
    To, jestli jsem MOD snad nehraje roli - z toho já zase cítím, že nejsi ochoten vzít na vědomí můj názor. Když v práci někdo nedělá co má, dostane výpověď. To stejné můžete udělat i v cechu. Když se veze šéfův kamarád, změň firmu. Domluvil jsem, ňuf.
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  5. #155

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    OK, Tvůj názor - boží názor, polemika zakázána, rozumněl jsem, Vaše Dokonalosti

  6. #156

    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Proč mi nejde převzít odměny za splněné úkoly?

  7. #157

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, nápad na zlepšení hry, mohli by jít natrvalo odstranit zdroje dřeva (pařezy) a tím uvolnit místa ke stavbě budov.

  8. #158
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kartonh View Post
    Ahoj, nápad na zlepšení hry, mohli by jít natrvalo odstranit zdroje dřeva (pařezy) a tím uvolnit místa ke stavbě budov.
    To už tu nejednou bylo, ale protože "dřevo je nepostradatelná surovina", tak to nepůjde. (Nebo tak nějak, už si to vyjádření podpory přesně nepamatuju.)
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

  9. #159

    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    A proto by měli foresteři mít možnost stromy sázet i jinde. Chápu argument, že se člověk může dostat do slepé uličky, že nemá forestera a ani dřevo, nicméně když máme obchod, tak to zase takový problém není a dá se vyobchodovat. Plus se dřevo dá získat prodejem budov. Opravdu si nedovedu představit, že by člověk bez dřeva neměl vůbec žádný způsob jeho získání.

  10. #160
    Ravise's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    443
    Monde
    Kouzelnictví
    Já bych byl taky radši, kdyby to šlo, nehledě na to, že víc místa na ostrově by podporovalo možnost kupování licencí (takže by se víc utrácelo). Jenom říkám, s čím se nejspíš setkáš u podpory. A mimochodem - prodejem budov získáš prkna, ne dřevo .
    Povídky z Globalu | Jak se správně ptát | Člen ex-[Sir]

    Odešel IRL dne 8. 10. 2015

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.