Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 22

Thread: "Všechna vajíčka!"

  1. #11

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    41
    Monde
    Kouzelnictví
    Milane nejsem si jistý jestli hrajeme stejnou hru Na druhý den po začátku akce byl MMA doma Samozřejmě bez obchodu by to nešlo mám výhodu v tom že jsem ve hře déle a tak mám plné sklady a je co prodávat. Cenné suroviny v tomto směru neznám, vše se dá ve hře získat, ale velikonoce a generálové jsou tu jen jednou ročně a nikde není psáno že MMA získám i příští rok.
    Cech bych nepodcenoval Tam seženeš lidi kterým můžeš věřit, protože podvodníka se cech hodně rychle zbaví. Pro déle hrajícího hráče má význam v tom, že vždy najde někoho na ls pro nováčka zas v tom, že pokud je aktivní snadno se dostane k surovinám které by jinak získával hodně pomalu, nebo draze na trhu.
    Dostane se i k těm generálům, nebo alespon k těm důležitým, přeci nenechám propadnout vajíčka

  2. #12

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Milane, chápu tvé rozhořčení.
    Začínal jsme v půli eventu na Vánoce a nováček bez pomoci ostatních nemá šanci.

    Aktuálně jsem level skoro 50 a mám problém naspořit vejce na všechny odměny.
    Event je dělaný (dle vývojářů tak), že každý lvl 36+ kdo bude hrát, tak má šanci získat MMA.
    Nezíská všechno, musí si vybrat, co je pro něj nejcenější.

    Takto jsem to řešil na Vánoce. Musel jsem si prostě vybrat.

    Když dostaneš v práci první výplatu, máš plány koupit si TV, motorku, auto dovolenou, nebo jídlo a zaplatit nájem.....
    Taky volíš mezi tím, na co máš a co nutně potřebuješ.

    Přestaň brečet a hraj.
    Když budeš mít dobrý cech a ukážeš, že za něco stojíš, oni tě na konci podpoří.
    To se stalo mě.
    Dostal jsem dárky na raritku, na kterou bych sám nenašetřil.

  3. #13

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    7
    Monde
    Kouzelnictví
    Ok, díky všem za odpovědi. Omlouvám se těm, které jsem nějak urazil.
    Milan

    Obvyklý problém velikonoční události? Absolutně nerealizovatelné nebo frustrující úkoly pro casual hráče. Nejhorší událost roku.

  4. #14

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Milane, myslím že jsi tu nikoho neurazil... jen se ti tu lidi snaží vysvětlit jak to celé je... Jak sám přiznáváš tak jsi příležitostní hráč... nemůžeš tak čekat, že při plnění těžkých úkolů to bude pro tebe procházka parkem... ve hře nemáš nikoho kdo by ti pomohl a podle toho jak píšeš tak ani nikoho takového nechceš... Takže jsi vlastně solo hráč, který to zapne spíše vyjimečně. Proto se celkem divim, že se tu rozčiluješ nad tím, že je to pro tebe nereálné... Také podle toho, že máš za úkol nasbírat 800 vajec jsi evidentně na vysokém stupni vývoje, protože kdyby jsi byl na nízkém je toto číslo menší... Já dostal tento úkol co máš ty hned první den eventu... a věř že díky pomocem, dobro a nákupu se to dá sehnat bez větších problémů...

  5. #15

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Chcem sa spýtať ohľadom udalosti Velká noc. V prvý deň som mal plno úloh, ktoré som behom 5h dokončil a potom mi tá udalosť zmyzla, je to tak správne ?? Som na 39 úrovni. Kamarát ktorý je na 31 úrovni mal v tej udalosti viac veci ako ja a po úspešnom splnení úloh mu tiež zmyzla táto udalosť.

  6. #16

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Každý týden po dobu akce se jednou za týden (tedka nevim jestli to bude pondělí nebo úterý) se objeví nový řetězec úkolů. V něm máš cca 6 menších úkolů, které když splníš tak dostaneš bonus 120 vajíček a úkolový řetězec ti zmizí. A další pondělí ti naskočí nový jiný řetězec...

  7. #17

    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    dik za vysvetlenie, je možné, že pre každú úroveň sú tie úlohy iné ?

  8. #18

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Dovolím si to trochu upřesnit

    Celkem jsou 4 řetězce velikonočních úkolů. Jejich názvy si můžete zjistit z přehledu úspěchů. Jsou až na konci. Každých ... původně avizovaných 5 dnů, které se napoprvé protáhli na 6 dnů ... dostanou hráči nový řetězec úkolů. Pořadí je náhodné, ale každý by měl postupně dostat všechny čtyři řetězce. V každém je 5 podúkolů. Za každý podúkol získáte 40 vajec, za celý dokončený řetězec potom 120. V každém řetězci jsou navíc dvě "sbírací" dobrodružství s dalšími 9 vejci. Dohromady to za splnění všech úkolů dělá 1352 vajec.
    Náročnost úkolů je odstupňovaná podle levelu hráče do 3 skupin: 17-24. level, 25-39. level a 40-50. level. Úkoly v jednotlivých skupinách jsou povětšinou stejné nebo velmi podobné. Liší se pouze potřebným množstvím na splnění. Dva z pěti podkúkolů v každém z řetězců jsou pouze o tom, najít na velikonočním dobru oněch zmíněných 9 vajíček.

  9. #19

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    288
    Monde
    Kouzelnictví
    Roderiku trosku te poopravim v jedny serii je dokonce 6 ukolu
    Last edited by Karamon; 28.03.15 at 10:12.

  10. #20

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    4
    Monde
    Kouzelnictví
    Myslim že je jedno jestli 5-6 úkolů a dny mezi nima taky 5-6... Podstatu pochopil jak to funguje a to je hlavní

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.