Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Problém s připojením ke hře

  1. #1

    Join Date
    May 2013
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví

    Problém s připojením ke hře

    Od včera se mi nedaří přihlásit se do hry, stále mi to hlásí "Připojení k serveru bylo ztraceno. Počkejte, než se nám podaří problém vyřešit."
    Hraji na notebooku doma, kde mi to nejde, ale když se na tomto notebooku přihlásím v práci, tak to sice tuto hlášku taky napíše, ale po pár vteřinách se přeci jen hra načte a můžu hrát, ale doma mi to prostě nefunguje...
    Zkusila jsem nainstalovat aktuální Flash, pročistit vše přes CCleaner, zkusit jiné prohlížeče, restartovat internet, ale doma se mi stále nedaří přihlásit

  2. #2

    Join Date
    May 2013
    Posts
    5
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, mi už to nejde přes měsíc. Je zajímavý, že na notesu v práci mi to běží, ale doma to přestalo fungovat. Viz HONZINEK. Mám podezření na kombinaci Java-Flash player. Zkoušel jsem obojí dát pryč, nainstalovat i starší verze, ale problém zůstává. Blb s kladivem a spojení přerušeno. Úplná trotolovina co nedává smysl. Pokud bych se nepřipojil na server, tak bych se neměl ani zalogovat.... Hlava mi to nebere. Klukovi jsem musel reinstalovat Win a nefunguje to taky. Takže si neužiju asi ani jejich báječné boje na ostrovech.... to mi "fakt" mrzí... :-)

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.