Reply to Thread
Page 18 of 23 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 ... LastLast
Results 171 to 180 of 230

Thread: Co by se mohlo udělat lépe

  1. #171

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Rychlejší výroba osadníků, rychlejší výroba knih, rychlejší výroba bonusů... prostě bych to celý zrychlil. Ale chápu, že to moc nejde, když asi není domyšlen, kam tahle hra spěje. To by za chvíliˇvšichni měli úroveň 50 a nudili by se tu udržováním svého ostrůvku a čekáním na něco lepšího.
    Myslím, že tahle hra má spousty chyb. Když vezmu v úvahu, že někteří za to i platí je to nedokonalý produkt:-) Pár okradení na bonusech, které jsem použil a nikterak se mi neprojevili, nebo vyslání průzkumníků na 24 hodin a druhý den, v dobu kdy měli bejt zpět mi hlásilo dokončení za něco přes 7 hodin. Vyzkoušel jsem jí hrát zase znovu po několika měsících a můžu konstatovat, že se mi to zdá čím dál větší ztráta času. Například nesmyslné natahování všeho možného. Kniha vyrobená za den a půl a další ještě za víc? Navíc nechápu, že doteď mi průzkumníci nosili dárky a dnes už nic. Na mém ostrově se mi přestali vyskytovat i perníky na jejich výrobu. Tak tedy zlepšit bych doporučil asi celou hru:-)
    Jinak je to samozřejmě můj názor, jen mě dnes naštvalo, že za poslední dny jsem tu strávil dost času abych se někam posunul a mám pocit, že hra teď už hraje proti mě. Takže díky za hru. začnu svůj čas věnovat zase něčemu jinýmu.

  2. #172

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    no podle mě BB uvažuje, nebo se už rozhodlo o ukončení této hry, tak vývojářský tým už nic nevymýšlí...nebo kvůli snížení nákladů vyhodili původní tým a teď tam pracují lidi, kteří udržují (nebo se o to jen snaží) chod hry....................
    nebo se taky mýlím, najali nové lidi...dolaďují PvP (boje o nové ostrovy), zjednodušují hru od věčného klikání, vymýšlí sofistikované cechovní úkoly (pro větší spolupráci s přáteli, či dokonce se spolupráci s ostatními cechy), dodělávají přístav, chystají novoroční event s konečnou odměnou unikátní budova, chystají 6-7 lvl všech budov, dodělávají vylepšení generálů (více jednotek, speciální bojové vlastnosti generálu, bonusy na útok/obranu pro vojsko, větší útočná sila/obrana generála), lepší stabilita hry, odstranit většinu chyb hry, zavést změnu ročních období ve vizuální stránce hry.....možná, ale člověk by měl vždy počítat s tím horším a jen doufat v lepší.....prožil jsem tu pěkné chvíle, ale patrně se blíží konec...

  3. #173

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    102
    Monde
    Kouzelnictví
    Odeon: To máš o ukončení nějaký oficiální zdroj, nebo je to tvůj osobní názor?

  4. #174

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Moor8 View Post
    Odeon: To máš o ukončení nějaký oficiální zdroj, nebo je to tvůj osobní názor?
    To je můj subjektivní názor po více jak roce hraní...
    Last edited by Odeon; 13.01.14 at 15:52.

  5. #175

    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím, nevím, zda to tu už někdo psal, tak se případně omlouvám za opakování. Nicméně myslím, že by hru výrazně zpříjemnilo, kdyby v obchodu existovala volba opakovaných nabídek. Já například denně nakupuju vozíky s potravinami, vždy za stejnou cenu. Kdyby existovala možnost třeba 10 přednastavených nabídek, ušetřilo by to spoustu zbytečného klikání...

  6. #176

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,
    díky za práci kterou děláte. Hra mě docela chytla a neustále ji vylepšujete za což patří můj dík.
    Je tu ale jedna věc kterou bych určitě uvítal. Jde o to, že když se odhlásím a po čase přihlásím neexistuje žádný přehled o tom co se ve hře stalo.
    Mám na mysli např. co a kde můj geolog našel, jaké doly a kde se zřítily apod.
    Myslím že by ve hře mohl být přehled ložisek kolik jich mam prázdných nebo odhalených s možností na dané ložisko přemístit obrazovku

    S pozdravem

    Paulie8

  7. #177

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    co tvý speialisti našli, to máš ve zprávě.
    a co ti spadlo, no ti vidíš hned, máš více licencí a na místo dolů je ruina.

    Quote Originally Posted by Paulie8 View Post
    Zdravím,
    díky za práci kterou děláte. Hra mě docela chytla a neustále ji vylepšujete za což patří můj dík.
    Je tu ale jedna věc kterou bych určitě uvítal. Jde o to, že když se odhlásím a po čase přihlásím neexistuje žádný přehled o tom co se ve hře stalo.
    Mám na mysli např. co a kde můj geolog našel, jaké doly a kde se zřítily apod.
    Myslím že by ve hře mohl být přehled ložisek kolik jich mam prázdných nebo odhalených s možností na dané ložisko přemístit obrazovku

    S pozdravem

    Paulie8

  8. #178

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    186
    Monde
    Kouzelnictví
    No řekl bych, že asi jsi hodně velký snílek a věříš v nemožné :-D
    po roce a několika měsících, je vidět krapet pokrok s možnostmi hraní, ale hratelnost se teda nezlepšila.

    Quote Originally Posted by Odeon View Post
    no podle mě BB uvažuje, nebo se už rozhodlo o ukončení této hry, tak vývojářský tým už nic nevymýšlí...nebo kvůli snížení nákladů vyhodili původní tým a teď tam pracují lidi, kteří udržují (nebo se o to jen snaží) chod hry....................
    nebo se taky mýlím, najali nové lidi...dolaďují PvP (boje o nové ostrovy), zjednodušují hru od věčného klikání, vymýšlí sofistikované cechovní úkoly (pro větší spolupráci s přáteli, či dokonce se spolupráci s ostatními cechy), dodělávají přístav, chystají novoroční event s konečnou odměnou unikátní budova, chystají 6-7 lvl všech budov, dodělávají vylepšení generálů (více jednotek, speciální bojové vlastnosti generálu, bonusy na útok/obranu pro vojsko, větší útočná sila/obrana generála), lepší stabilita hry, odstranit většinu chyb hry, zavést změnu ročních období ve vizuální stránce hry.....možná, ale člověk by měl vždy počítat s tím horším a jen doufat v lepší.....prožil jsem tu pěkné chvíle, ale patrně se blíží konec...

  9. #179

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by VodnikVavrinec View Post
    co tvý speialisti našli, to máš ve zprávě.
    a co ti spadlo, no ti vidíš hned, máš více licencí a na místo dolů je ruina.
    to ze geolog neco nasel behem meho odhlaseni se do zadny zpravy neuklada(teda aspon na mem uctu ne). to ze mam vice licenci a misto dolu je ruina prece nemuze byt brano jako prehled. jasne ostrov neni tak velky ale i tak by nejaka prehledna tabulka u takovyhodle druhu hry byt mela(muj nazor)

  10. #180

    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    2
    Monde
    Kouzelnictví
    Nebylo by špatný u kasáren a podobně pokud dám dělat vojáky, tak by se mohlo nad budovou ukazovat čas, za jak dlouho budou hotový.
    To stejný by šlo i u vylepšení budov. Ukázka v procentech je vcelku na nic, pokud něco vylepšuji 7 dní a nevým čas do konce (přesný).
    Prostě vše v časech je lepší.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.