Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: Den za dnem, krok za krokem

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ústecký kraj, Czech
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví

    Den za dnem, krok za krokem

    Zdravím všechny příznivce této parádní strategické hry.
    Vytvořil jsem pro Vás, ti co začínáte, krátké zrychlené video, které Vám zodpoví pár základních otázek typu:
    • Co mám stavět?
    • Kolik toho mám stavět?
    • Kde to mám stavět?

    Ohledně efektivity umístění budov podrobněji můžete nalézt zde: [Návod] Efektivní umístění budov

    Každý den strávím nad touto hrou 30-60 minut (výjimečně 90 minut), abych ukázal, že u toho nemusíte strávit celé dny a stále si můžete tuto hru maximálně užít. Jak se dostat během pár dní k dobrodružstvím, kde ta pravá sranda začíná.
    Pokud máte nějaký názor, vsuvku, jiné řešení, jinou kombinaci, prostě cokoliv na srdci (co se týká hry, ju? ), tak bychom se mohli domluvit, že rozkliknete adresu daného videa a napíšete komentář pod dané video. Ať to tam je hezky pospolu. Zde v topicu by se to mohlo rychle ztratit a to přeci nechceme.

    Soutěžíme s CZECH PARADE o 5500 mincí !!



    Začínáme hrát TSO | [Návod] pro nováčky

    S pomocí hráče SeFF jsme vytvořili návod pro nováčky. Budou pravděpodobně následovat další díly na pár dalších častých dotazů, které se zobrazují v Global chatu.



    • Pokud vidíte špatně video, zkuste přepnout na HD! :-)

    Dobrodružství

    Dobrodružství pro jednoho hráče:
    1. Lovec odměn [26+ / 3dny / 202XP] - Video - Lovec odměn + CZ komentář
    2. Zrádci [26+ / 3 dny / 8710XP] - Video - Zrádci + CZ komentář
    3. Čarodějnice z močálu [26+ / 2 dny / 5663XP] - Video - Čarodejnice z močálu + CZ komentář
    4. Ostrov pirátů - BLOKY ODZKOUŠENY [26+ / 2 dny / 2752XP] - Video - Ostrov pirátů + CZ komentář
    5. Koňský hřbet - BLOKY ODZKOUŠENY [26+ / 2 dny / 7230XP] - Video - Koňský hřbet + CZ komentář
    6. Ztracená lebka [26+ / 2 dny / 1220XP + 2100XP] - Video - Ztracená lebka + CZ komentář
    7. Tropické slunce [26+ / ? dny / ?XP] - Video - Tropické slunce + CZ komentář
    8. Vyhnanci [36+ / 4 dny / 14020XP] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    9. Staří přátelé [36+ / 2 dny / 6810XP] - Video - Staří přátelé + CZ komentář
    10. Hnízdo banditů [36+ / 2 dny / 9880XP] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    11. Divoká mařena [36+ / ??? / ???] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    Dobrodružství pro dva hráče:
    1. Temní veleknězové [26+ / 2 dny / 5975XP] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    2. Bohatým brát [26+ / 4 dny / 11870XP] - Video - Bohatým brát + CZ komentář
    3. Synové Veldtu [36+ / 8 dní / 33440XP] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    4. Seveřani - BLOKY ODZKOUŠENY [36+ / 8 dní / 27530XP] - Video - Seveřani + CZ komentář
    5. Mateřská láska [36+ / 2 dny / 3030XP] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    6. Překvapivý útok [36+ / 4 dny / 41820XP] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    Dobrodružství pro tři hráče:
    1. Střelný prach [36+ / ??? / ???] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    2. Zkažený Viktor [36+ / 8 dní / 27482XP] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    3. Samotářské experimenty [42+ / ??? / ???] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    4. Temné bratrstvo [42+ / ??? / ???] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    5. Černí rytíři [42+ / ??? / ???] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    6. Divoký býk [42+ / ??? / ???] - ZATÍM SE NEPŘIPRAVUJE
    Mé začátky

    1. Video - Den 1: základní budovy, level 10 za 30 minut; Herní čas: 30 minut
    2. Video - Den 2: dobývání sektorů, bronz, měď, level 15 za 80 minut; Herní čas: 48 minut
    3. Video - Den 3: meče, bojování, mlácení, plenění, luky; Herní čas: 36 minut
    4. Video - Den 4: sektor 5 dobyt (ten uprostřed), vůdce banditů mrtev, mramor; Herní čas: 62 minut
    5. Video - Den 5: železo, železná ruda, mramor, bitvy na severu, expanze; Herní čas: 44 minut
    6. Video - Den 6: stáje, koně, lovci, maso, dobývání 7. sektoru; Herní čas: 44 minut
    7. Video - Den 7: zlatá ruda, uhlí, brány k dobrodružství, mlácení v 3. sektoru; Herní čas: 28 minut
    8. Video - Den 8: dlouhé luky, milice, sektor 3, není uhlí :-(; Herní čas: 20 minut
    9. Video - Den 9: příprava na dobytí 3. sektoru; Herní čas: 20 minut (bohužel, víkend... :-) )
    10. Video - Den 10: sektor 3 je náš!! a v něm i železo a mramor; Herní čas: 17 minut (bohužel, víkend... :-) )
    11. Video - Den 11: první dobrodružství, péče o ostrov, balance výstupu surovin; Herní čas: 52 minut
    12. Video - Den 12: boje na severu, rekrutování, obnovování pšenice a vody; Herní čas: 16 minut
    13. Video - Den 13: úkoly, příprava na Velikonoce; Herní čas: 14 minut
    14. Video - Den 14: Velikonoce jsou tady, vajíčka si vychutnej!; Herní čas: 18 minut
    15. Video - Den 15: tak jsme trošku přemisťovali budovy, když už nám Xantus řekl, kde je máme stavět ; Herní čas: 41 minut
    16. Video - Den 16: pokračování s přemísťováním budov, bitky v sektoru 8; Herní čas: 22 minut
    17. Video - Den 17: pokračování s přemísťováním budov; Herní čas: 25 minut
    18. Video - Den 18: pokračování s přemísťováním budov, bitky v sektoru 8; Herní čas: 16 minut
    Kdo hledá, NAJDE!













    Mé neřesti, takže nezlobte moderátory!



    Zajímavé řešení... Nejdřív nás tady poučovali hodinu o tom, že se nesmíme bavit o prvním máji... a posílat si přání atd... že to není seznamka.. tak jsem se dovolil zmínit, že teda jsou asi forever alone, že závidějí.... nu což... Toto byla odpověď...



    Používaný materiál:
    • DOBRODRUŽSTVÍ
      Od kolegy SeFFa tu máme DOBRODRUŽSTVÍ. Pokud nechcete zbytečně přijít o vojáčky, je dobré následovat pokyny, které pro Vás SeFF připravil. Pokud si chcete dobrodružství ošahat sami, vrhněte se na to a dejte nám vědět!
      Více zde: http://forum.thesettlers-online.cz/t...brodruha-SeFFa


    • MAPA OSTROVA
      Osobně používám i tuto "homeisland" (vlast/domovina) mapku, kdy mi občas hodně pomohla. Ano, zkoušel jsem si svou cestu projít po svém... ale poté co jsem 2x-3x přišel o všech 200 vojáčků, tak jsem si to hodně rozmyslel.


    S pozdravem,
    [BIA] Xantus, Czech Parade Team
    Last edited by Xantus; 10.06.13 at 23:09. Reason: Staří přátelé, Bohatým brát + Den 17 a 18 atd.

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    21
    Monde
    Kouzelnictví
    video neexistuje

  3. #3

    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ústecký kraj, Czech
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Moc se omlouvám, už to je opravené a funkční! :-)

    Xantus

  4. #4
    SipkovejRuza
    Guest
    hra mi nebere čas

    ten žrout času je chat ... cech a nápověda ... a šeptání

  5. #5

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    Škoda, že jsou videa zrychlená... Dle mého to ztrácí pro nováčky přehlednost...

  6. #6
    SipkovejRuza
    Guest
    uložit a ve VLC si to pustit pomaleji

  7. #7

    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ústecký kraj, Czech
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Pokud se tu sejde více názorů, že by se video NEmělo zrychlovat (teď 4x), je možnost toto akceptovat a dále upravovat do reálného času (1x).

    Šlo mi o to, aby ta videa neměla 40 minut. :-) S tím, že pokud někoho zajímá určitá část, tak si ji sjede třeba 2x-3x a zbytek co zná/ví/umí, tak přeskočí.

    Určitě pište poznatky, komentáře a tvořme další videa spolu. :-) Neříkám, že jsem da best v této hře, takže se rád také něco přiučím.

    Xantus
    Last edited by Xantus; 11.03.13 at 20:57.

  8. #8
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví

    Pěkné videa

    Chtěl bych pogratulovat. Videa jsou pěkné. Počáteční intro se mi velmi líbí.

    Návrh: Možná by nováčci ocenili, aby video (popřípadě budoucí videa) bylo okomentováno. Buď titulky, popřípadě nějaký text ve videu v pravém horním rohu videa.

    P.S.: Je to příjemná změna najít vlákno, které je k něčemu. Po tom remcání a strašným kecům, kterých je tu na fóru habaděj...

  9. #9

    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    18
    Monde
    Kouzelnictví
    pravda.... taky řešení.. nenapadlo mě...

  10. #10

    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Ústecký kraj, Czech
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Pátý den schází nám... teda ono to je jinak, ale nevadí... my ho tu máme... :-)
    Dnes bychom se mohli dostat na další úrovně a na koníky!

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.