Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Návody od Los Angel (Guides by Los Angel)

  1. #1

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví

    Návody od Los Angel (Guides by Los Angel)

    V tomto vlákně budu postupně umisťovat přímé odkazy na moje návody + komentáře k nim.

    POZOR: z důvodu neaktuálního programu na tvorbu návodů se musí některé věci obcházet.
    • Návod ukazuje špatně ztráty jednotek - pokoušel jsem se ztráty simulovat aby odpovídali realitě, ale v některých případech se to nedá.
    • Generál Mary Christmas v návodu nelze zvolit, proto generál Kmen = Mary Christmas !

    Poznámka: pokud se Vám po kliknutí na odkaz neobjeví stránka s návodem, povolte si ve svém prohlížeči otevírání oken v novém okně!

    Všechny moje návody naleznete zde: http://settlersonlinemaps.com/aventuras.php?LangCode=10
    Speciáloní návody na získávání XP/SC jsou v dalším příspěvku zde:

    STANDARD: Major, Veterán, MMA, a základní generálové
    VARGUS: návody vytvořené pro Varguse
    COA: návody pro šapmioný Antárie (Vargus, Nusala, Anslem)

    Návody
    Ostrov Tikki (TIKKI ISLAND)
    ONE WAVE ATTACK - návod zaměřený na rychlost (zde).


    Čarodějnice z močálu
    Rychlý průchod zde (Nusala, Major), nebo varianta bez Majora zde (MMA, Nusala, Grim), nebo 3xMMA.

    Pohádky 1001 noci
    Aladin a olejová lampa: (všechny tábory) STANDARD ; VARGUS ; COA ;
    Aladin a olejová lampa: (rychlý průchod) STANDARD ; VARGUS ; COA
    Aladin a překrásná princezna: (všechny tábory) XP/SC hunt guide (skills) (speciální návod zaměřený na záskávání hvězdných mincí pro hráče kupující 1D premium)


    ---------------------------
    Šablona: (šablona) STANDARD ; VARGUS ; COA
    Last edited by LosAngel; 08.08.18 at 12:17.

  2. #2

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví

    XP/SC hunt guides

    XP/SC hunt guides (skills)

    Speciální návody zaměřené na získávání zkušenností (XP) a hvězdných mincí (SC).
    • Všechny návody otestovány
    • Vyšší ztráty => více zkušenností => více hvězdných mincí
    • Jsou pro hráče, kteří kupují 1D premium a diamanty za hvězdné mince
    • Málo hrají a mají přebytek jednotek


    POZOR: z důvodu neaktuálního programu na tvorbu návodů se musí některé věci obcházet.
    • Návod ukazuje špatně ztráty jednotek - pokoušel jsem se ztráty simulovat aby odpovídali realitě, ale v některých případech se to nedá.
    • Generál Mary Christmas v návodu nelze zvolit, proto generál Kmen = Mary Christmas !


    Pohádky 1001 noci
    Alibaba mladý dřevorubec: Všechny tábory (ztráty MS, K) ; Special Veteran guide (ztráty MS, K) ;


    Aladin a olejová lampa: Všechny tábory (ztráty MS, MM, K )
    Aladin a překrásná princezna: Všechny tábory (ztráty 2550 MS, 589 K, 220 Cavalry, 385 Bowmen )



    Požadované dovednosti generála (skills)
    • Lovec Lebek LVL1
    • Přírůstek posádky LVL3
    • Bojové šílenství LVL3
    • Rychle se učící LVL3
    • Překonání LVL3
    • Nezastavitelný výpad může být nahrazen Bojovým šílenstvím (ve většině případů výhodnější)


    Marry Christmas: https://prnt.sc/kg4nsw


    Major / Veterán: https://prnt.sc/kg4xcv
    Poznámka: některé Veterány mám naknihované stejně jako Mary. Defacto skill Nezastavitelný výpad se příliš nevyužije. Je využitelný spíše s Majorem + Mistrem plánování, nebo u obětních generálů (MMA a rytíři)
    Last edited by LosAngel; 11.08.18 at 09:53.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.