Reply to Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: svatební dort

  1. #1
    Fiona's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    28
    Monde
    Kouzelnictví

    svatební dort

    Protože jsem měla dvě pozvánky na svatební hostinu, měla jsem vyrobené dva svatební dorty. Při plnění prvního úkolu mi však nenažraný starosta bez optání snědl oba dva, takže jsem musela dát vyrobit nový. Není to velká ztráta, ale nemělo by to být.

  2. #2

    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Pravděpodobně jsi nevědomky klikla na starostu dvakrát. Proto ti sežral oba dorty. Stabilně mám vyrobených dortů větší zásobu a vždy při jednom kliknutí sežere pouze jeden dort, ostatní mi zůstanou na příště.
    Systémově je ošetřeno, že nejde spustit stejný vedlejší úkol 2x, o úkol nepřijdeš, jeho duplicitní spuštění je znemožněno. Pro samotné bonusy v úkolech to však neplatí. U nich je pouze znemožněno jejich použití na starostu, pokud není patřičný vedlejší úkol zrovna aktivní. Zbytek už je na hráčích, aby si to ohlídali.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.