Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 22 of 22

Thread: [Feedback] Crisis Quest Part 3 - A Great Evil

  1. #21

    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    ocenil bych kdyby se po ukončení eventu nevymazali dokončené úkoly. zbývalo mi pouze pár surovin k dokončení, ale už se mi nechtělo čekat (kolem půlnoci) tak že si to vyberu ráno a bohužel a to bych měl splněný poslední úkol v jedné fázi takže bych dokončil tím pádem celý set úkolů, a dostal bych na můj level 28, celkem slušné XP

  2. #22
    Community Team Old_BB_Amta's Avatar
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Dear settlers,

    I've gathered and analyzed your feedback, in order to improve future events.

    Quote Originally Posted by Azures View Post
    ocenil bych kdyby se po ukončení eventu nevymazali dokončené úkoly. zbývalo mi pouze pár surovin k dokončení, ale už se mi nechtělo čekat (kolem půlnoci) tak že si to vyberu ráno a bohužel a to bych měl splněný poslední úkol v jedné fázi takže bych dokončil tím pádem celý set úkolů, a dostal bych na můj level 28, celkem slušné XP
    The worldwide end was scheduled for May 30th, at midnight, as announced in the Dev Diary. This means that the whole chain was deactivated at that time, regardless the progress you had made.

    Quote Originally Posted by Darel View Post
    V poslednim ukolu mam mimo jine zaplatit 3000 zuly a to abych ziskal jako hlavni odmenu krizoveho questu zulovou jamu, ktera ma vynos bez bonusu 1000 zuly. Prijde me to neumerne. Co Vam ?
    Thank you for pointing this out.


    BB_Amta

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.