Výzva pro všechny nováčky a hráče na nižších a středních levelech

Chcete získat potřebné suroviny na rychlejší rozjezd? Stačí, když se zapojíte do sběru informací o cechovních úkolech. Všechny potřebné informace naleznete na následujících řádcích. Pokud by vám nebylo cokoliv jasné, stačí se mě zeptat poštou nebo mě zkusit odchytnout když budu online.
Jste důstojníkem cechu a máte u vás i hráče na nižších nebo středních levelech? Předejte prosím tuto zprávu dál, děkuji.
Jste hráčem na nižším či středním levelu, chtěli by jste se zapojit, ale nemáte cech? Kontaktujte mě prosím zprávou a můžeme se dohodnout na vašem vstupu do cechu Night’s Watch: Info o cechu

Na adrese Abecední rejstřík cechovních úkolů už nějaký čas probíhá sběr informací o cechovních úkolech. Pro některé skupiny už je vše zapsáno a ověřeno, pro jiné nikoliv.
Nyní bych s vaší pomocí rád pokročil zase o kousek dál a pokusil se doplnit další chybějící údaje. A aby jste z toho také něco měli, tak jsem připraven vás za vaši pomoc odměnit.

Za každý screen z vaší knihy úkolů, díky kterému budu moci doplnit chybějící údaje, opravit chybu nebo zapsané údaje ověřit, získáte libovolnou z následujících odměn: