Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: nábeh hry

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    nábeh hry

    ahoj, načítava sa mi hra a keď sa začnú zobrazovať rady do hra tak po zobrazení 5 - 8 rád tak ohlási chybu. dal som aj reštart počítača, ale stále sa to načíta do tohto bodu. čo s tým?

  2. #2

    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, pri načítavaní hry okno z radami zamrzne. Hra v pozadí ide, počuť zvuky, ťukanie priateľov v chate ... ale nedá sa pokračovať v hre, nič nie je funkčne, hra nereaguje. Prosím, poraďte, čo s tým.

  3. #3

    Join Date
    Mar 2015
    Posts
    1
    Monde
    Kouzelnictví
    Ahoj, tak to nejses sam, mne i nasi parte to dela to same, jak to vypad tak ztratime bonusy za cely tyden.

  4. #4

    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    Na odstranění problému se pracuje. Většinou se problém týká prohlížeče Mozilla Firefox, ale možná i dalších. Prozatím doporučuji použít jiný prohlížeč, případně vyzkoušet Refresh Firefoxu. Odkaz Zde. Víc jsem dneska z vyšších míst nevydoloval.
    Kdo rozumí anglicky, může si více přečíst na anglickém forum Zde.

  5. #5
    Refly's Avatar
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    49
    Monde
    Kouzelnictví
    Ponies, ponies everywhere! /)^o^(\ ... Because Pony can Pony pony~

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.