Reply to Thread
Page 13 of 14 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 LastLast
Results 121 to 130 of 132

Thread: České překlady

  1. #121

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    130
    Monde
    Kouzelnictví
    Zpráva z 21. 10. 2016, zveřejněna na úvodní stránce.

    Vítězové "Vyprávějte příběh o Excelsioru"


    Milí osadníci,

    Excelsior cestoval do míst daleko od čehokoliv, o čem vaši osadníci vůbec kdy jen slyšeli. V září jsme vás požádali, abyste napsali o jejích dobrodružstvích! Obdrželi jsme přes 200 povídek a rozhodli jsme se zvětšit odměny !

    Gratulujeme výhercům
    Julie3 (DE) & Thejollyone (UK)!


    Více podrobností si přečtěte na našem > fóru <.

    Na uvedeném odkazu si můžete přečíst výherce a kliknutím na přezdívku si stáhnete danou povídku (ve formátu PDF).
    Osobně upozorňuji na umístění jediného českého zástupce (pokud jsem se nepřehlédl) na společném druhém místě a to hráče Roderik. Gratuluji.


    Děkujeme za vaši práci a radostné osadničení!
    BB_Nanuq


    Své příspěvky vkládejte prosím do určeného vlákna. Příspěvky vložené sem budou přesunuty nebo rovnou smazány.
    S návrhy na vylepšení překladu mě kontaktujte zprávou ve hře. Děkuji. Markobros
    Last edited by Markobros; 22.10.16 at 18:02.

  2. #122

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    130
    Monde
    Kouzelnictví
    Zpráva z 24. 10. 2016, zveřejněna na úvodní stránce.

    Údržba sítě

    Milí osadníci,

    dnes bude provedena speciální údržba síťové infrastruktury. Dejte prosím pozor na následující informace při plánování připojení ke hře.
    • Co: údržba sítě
    • Den: pondělí 24. října
    • Čas: přibližně 16:00 - 20:00 hodin CEST
    • Dopad: UPlay přihlášení může být pomalé nebo úplně nefunkční
    Podrobnosti:
    Během zmíněné doby může být přihlášení nedostupné. Hra jako taková by neměla být ovlivněna vůbec, ale ujistěte se, že máte svůj ostrov připravený, protože nemusíte být schopni se přihlásit nebo můžete být neočekávaně odhlášeni.


    Radostné osadničení!
    BB_Nanuq


    Své příspěvky vkládejte prosím do určeného vlákna. Příspěvky vložené sem budou přesunuty nebo rovnou smazány.
    S návrhy na vylepšení překladu mě kontaktujte zprávou ve hře. Děkuji. Markobros

  3. #123

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    130
    Monde
    Kouzelnictví
    Zpráva z 25. 10. 2016, zveřejněna na úvodní stránce.

    Údržba databáze

    Milí osadníci,

    na zítřek je naplánována údržba databáze.
    Během této doby bude hra nedostupná.


    • Den: středa 26. října
    • Herní svět: uzavřen
    • Začátek: přibližně 01:00 hodin CEST
    • Konec: přibližně 15:00 hodin CEST
    • Dobrodružství a Prémiové dny: čas bude prodloužen

    Radostné osadničení!
    BB_Nanuq


    Své příspěvky vkládejte prosím do určeného vlákna. Příspěvky vložené sem budou přesunuty nebo rovnou smazány.
    S návrhy na vylepšení překladu mě kontaktujte zprávou ve hře. Děkuji. Markobros

  4. #124

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    130
    Monde
    Kouzelnictví
    Zpráva z 26. 10. 2016, zveřejněna na úvodní stránce.

    Dýňový den: Halloweenský speciál

    Milí osadníci,

    je tu opět ten roční čas: svetry, horký čaj, listí mění barvy, vydlabané dýně a nové vydání Halloweenského speciálu, kde můžete vyhrát 1000 drahokamů!


    Vydlabte dýni, oblékněte si kostým nebo upečte koláč a připojte se k nám s oslavou Dýňového dne sdílením vašeho příspěvku ve > fóru <

    Radostné vydlabávání,
    BB_Nanuq


    Své příspěvky vkládejte prosím do určeného vlákna. Příspěvky vložené sem budou přesunuty nebo rovnou smazány.
    S návrhy na vylepšení překladu mě kontaktujte zprávou ve hře. Děkuji. Markobros

  5. #125

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    130
    Monde
    Kouzelnictví
    Zpráva z 28. 10. 2016, zveřejněna na úvodní stránce.

    Státní svátek!

    Milí hráči,

    všichni osadníci vašeho království vykonali mnoho příprav k oslavě dnešní události. Užijte si setkání s rodinou a přáteli. Ve hře vám byl odeslán speciální dárek.


    Radostné osadničení!
    BB_Nanuq


    Své příspěvky vkládejte prosím do určeného vlákna. Příspěvky vložené sem budou přesunuty nebo rovnou smazány.
    S návrhy na vylepšení překladu mě kontaktujte zprávou ve hře. Děkuji. Markobros

  6. #126

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    130
    Monde
    Kouzelnictví
    Zpráva z 31. 10. 2016, zveřejněna na úvodní stránce.

    Paysafecard bonus v obchodě

    Milí osadníci,

    společně s naším partnerem Paysafecard vám v průběhu října nabízíme speciální příležitost získat vytoužené drahokamy pro The Settlers Online.

    Od 31. října až do 14. listopadu 2016 naleznete v našem obchodě s drahokamy speciální balíček, který přidává exkluzivní bonus 50% drahokamů.

    Každý hráč může tento balíček zakoupit pouze jednou.



    VYHRAJTE PAYSAFECARD KÓD NA 5 EURO
    150 hráčů aktivních během bonusového času vyhraje jeden Paysafecard kód na 5 Euro. Výherci budou kontaktováni zprávou ve hře. Užijte si své nakupování a bavte se utrácením drahokamů!

    Váš tým "The Settlers Online"


    Své příspěvky vkládejte prosím do určeného vlákna. Příspěvky vložené sem budou přesunuty nebo rovnou smazány.
    S návrhy na vylepšení překladu mě kontaktujte zprávou ve hře. Děkuji. Markobros

  7. #127

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    130
    Monde
    Kouzelnictví
    Zpráva z 1. 11. 2016, zveřejněna na úvodní stránce.

    Vývojářský blog: Excelsior

    Milí osadníci,

    ve svém posledním vydání Vývojářského blogu odhaluje BB_Alex (herní návrhář) jak se Excelsior probudil k životu, proč nebyla změněna její barevnost a jak vypadají plány do budoucna.
    Věděli jste, že první návrh dokumentu pro Excelsior byl vytvořen v roce 2014?
    Více zajímavých detailů naleznete v našem fóru (originál zde)!

    BB_Nanuq


    Své příspěvky vkládejte prosím do určeného vlákna. Příspěvky vložené sem budou přesunuty nebo rovnou smazány.
    S návrhy na vylepšení překladu mě kontaktujte zprávou ve hře. Děkuji. Markobros
    Last edited by Markobros; 05.11.16 at 00:51.

  8. #128

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    130
    Monde
    Kouzelnictví
    Zpráva ze dne 28. 10. 2016. Odkaz na originál zde.

    Vývojářský blog: Excelsior

    Milí osadníci,

    Vývojářský blog poskytuje zběžný pohled do zákulisí "The Settlers Online". Je psán naším týmem návrhářů hry a není překládán, aby se předešlo ztrátám informací nebo neúmyslnému pozměňování skutečnosti. Tentokrát náš osobitý BB_Alex poskytne odpovědi na komunitou nejčastěji pokládané dotazy.


    Excelsior & Co dál?



    Texty Vývojářského blogu jsou poskytnuty Vývojářským týmem v angličtině.
    Abychom se vyvarovali ztrátě nebo falšování informací, volný překlad bude poskytnut odděleně v pozdější době.
    Zdravím moji drazí osadníci,
    je hotovo, Excelsior dorazil na naše ostré servery. Vsadím se, že Sonya je velmi nadšená, že vám může ukázat všechny dodatečné a zajímavé příběhy ze světa The Settlers Online a já doufám, že se s touto novou funkcí bavíte. Pojďme se podívat na některé myšlenky a rozhodnutí stojící za obsahem této funkce a nahlédněme krátce do její budoucnosti.

    Základní myšlenka


    Děkuji za vaše zpětné vazby. Pomáháte nám při tvoření lepší hry. Bavte se!

    BB_Alex


    Své příspěvky vkládejte prosím do určeného vlákna. Příspěvky vložené sem budou přesunuty nebo rovnou smazány.
    S návrhy na vylepšení překladu mě kontaktujte zprávou ve hře. Děkuji. Markobros

  9. #129

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    130
    Monde
    Kouzelnictví
    Zpráva z 4. 11. 2016, zveřejněna na úvodní stránce.

    Otestujte tři nové generály

    Milí osadníci,

    s příchodem události Vánoce v prosinci budou dostupní noví generálové. Jednoho z těchto tří bude možné získat otevřením dveří kalendáře události Vánoce.


    Podívejte se na všechny tři na tsotesting.com. Pro účely testování jsou k dispozici u Kupce. Těšíme se na vaše názory o nich na fóru testovacího serveru.

    Radostné testování!
    BB_Nanuq


    Své příspěvky vkládejte prosím do určeného vlákna. Příspěvky vložené sem budou přesunuty nebo rovnou smazány.
    S návrhy na vylepšení překladu mě kontaktujte zprávou ve hře. Děkuji. Markobros

  10. #130

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    130
    Monde
    Kouzelnictví
    Zpráva z 14. 11. 2016, zveřejněna na úvodní stránce.

    Aktualizace hry 15. 11. 2016

    Milí osadníci,

    na zítřek je naplánována aktualizace hry.
    Během této doby bude hra nedostupná.


    • Den: úterý 15. listopadu
    • Herní svět: uzavřen
    • Začátek: přibližně 8:00 hodin CEST
    • Konec: přibližně 12:00 hodin CEST
    • Dobrodružství a Prémiové dny: čas bude prodloužen
    Seznam změn byl umístěn zde, originál > zde <.

    Obsah Halloween bude kompletně odstraněn.

    Radostné osadničení!
    BB_Nanuq


    Své příspěvky vkládejte prosím do určeného vlákna. Příspěvky vložené sem budou přesunuty nebo rovnou smazány.
    S návrhy na vylepšení překladu mě kontaktujte zprávou ve hře. Děkuji. Markobros
    Last edited by Markobros; 14.11.16 at 18:06.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.