Reply to Thread
Page 9 of 20 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 81 to 90 of 195

Thread: Co by se mělo udělat lépe a jak!

  1. #81

    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    43
    Monde
    Kouzelnictví
    Když už máme krále, tak bych navrhnul zřízení Královské gardy. Šlo by o nadstavbu pro hráče L50 a jejím členem by se mohl stát ten, kdo nasbírá určitý počet HM. Garda by pak mohla mít několik hodností, např:

    - člen gardy (nováček, po nasbírání 100k HM a splnění nějakého rětězce úkolů)
    - veterán gardy (250k HM + rětězec úkolů)
    - kapitán gardy (500k HM + rětězec úkolů)

    Členové grady by pak mohli dostávat bonusové úkoly od krále. Dále by třeba mohla vzniknout pro gardisty extra sekce u kupce. Věřím, že by se toho dalo vymyslet dost.

  2. #82

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Popis problému: Zbytečné dialogové okno při bourání prázdných studen. dolů..., absence rychlé obnovy budovy bez zbytečného klikání.
    Řešení: Pouze jedno okno (zrušit nadbytečné okno) + rychlá volba postavení budovy (pole, studny).


    Last edited by LosAngel; 12.02.15 at 00:13.

  3. #83
    Lucky_Thirteen's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Czech Republic
    Posts
    17
    Monde
    Kouzelnictví
    V prvním postu je spoustu nápadů, které by tuhle hru vylepšily. Škoda, že na to vývojáři povětšinou dost okatě kálí

    Každopádně, přispěju svojí troškou do pomyslného mlýna:
    Problém: zvuky při vysílání geologů jsou příliš hlasité. Když vysílám pět geologů po sobě a každej z nich zařve: "Oké, vala debila!", tak bych fakt vyhodila repráčky z okna. Nehorázně otravný.
    Řešení problému: Zvuky při vysílání geologů (a průzkumníků?) ztišit, případně přidat možnost konkrétně tyto zvukové efekty vypnout.


    Problém: Když chci na trh poslat nabídku na koupi Hostin tety Irmy, maximální množství, které lze nastavit, je jeden kus.
    Řešení problému: Opravit, aby bylo možno nastavit max. 25 kusů v poptávce, jako je to u Košů tety Irmy.
    Nevermore!

  4. #84

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Měl bych tu také nějaký ten nápadíček

    Popis problému: Pokud mám ve frontě výroby např 100 položek a potřebuji přednostně vyrobit něco jiného nusím se proklikávat až na začátek nebo původní výrobzu zrušit.
    Řešení: Přidat další 2 tlačítka posun na konec posun nazačátek


    Popis problému: Snad každý má přeplněnou hvězdu a je to nepřehledné
    Řešení: Přidat do hvězdy filtr


    Popis problému: Většina z nás má díky swapům a LS mraky přátel a zorientovat v nich je těžké. Např najít člověka, kterému pravidejně dávám bonusy je na dost dlouhé klikání
    Řešení: Přidat k seznamu přátel filtr
    Last edited by Zhorny; 10.02.15 at 14:38.

  5. #85

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Doplnění mého předchozího návrhu.
    Aby bylo možno vidět, kde je místo ke stavění, ikdyž tam budovu stavět nelze (je moc velká).






    Zhorny: tys mě předběhl
    No postnu to sem ať vidíš co tím myslím

    Last edited by LosAngel; 10.02.15 at 16:44. Reason: Update

  6. #86

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    26
    Monde
    Kouzelnictví
    Tak ještě bych tu měl nějaké napadíčky ohledně dobrodružství

    Popis problému: Nikde na dobrodružství není přehledně vidět kolik jakých jednotek je na něm
    Řešení: Přidat podobnou lištu jako je na domovzkém ostrově


    Popis problému: Záznam boje je fajn ale pokud chci pouze vidět kolik jednotek mi padlo přehrávat celý je zdlouhavé (zvlášť pokud je boj na více kol)
    Řešení: Přidat stručný přehled použitých a ztracených jednotek (Podrobné přehrání boje zachovat)


    Popis problému: Nikde není vydět celkové ztráty na dobrodružství
    Řešení: U výpisu LS přidat přehled ztracených jednotek


    Možná jsou to prkotiny, ale některým z naás by to hru určitě zpříjemnilo

  7. #87
    SeFF's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Morava
    Posts
    379
    Monde
    Kouzelnictví
    Seznam ROZŠÍŘEN. Děkuji všem, kdo přispěli do tohoto vlákna a hlavně těm, kteří to napsali tak, že stačilo jen kopírovat.

    P.S.: Kdybych náhodou přehlédl nějaký zajímavé vylepšení a vy si myslíte, že to je dobrý nápad, napište mi zde a hlavně dejte odkaz na tu zprávu. Děkuji.

  8. #88

    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    265
    Monde
    Kouzelnictví
    Já se tedy polepším

    PS: Vylepšil jsem můj předchozí post (17).
    http://forum.thesettlersonline.cz/th...ll=1#post15208

    a taky tento
    http://forum.thesettlersonline.cz/th...ll=1#post15284

    Oba jsou již přesunuty na první stránku.


    Quote Originally Posted by SeFF View Post
    Seznam ROZŠÍŘEN. Děkuji všem, kdo přispěli do tohoto vlákna a hlavně těm, kteří to napsali tak, že stačilo jen kopírovat.

    P.S.: Kdybych náhodou přehlédl nějaký zajímavé vylepšení a vy si myslíte, že to je dobrý nápad, napište mi zde a hlavně dejte odkaz na tu zprávu. Děkuji.
    Last edited by LosAngel; 12.02.15 at 00:14.

  9. #89

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Lord_X View Post
    Když už máme krále, tak bych navrhnul zřízení Královské gardy. Šlo by o nadstavbu pro hráče L50 a jejím členem by se mohl stát ten, kdo nasbírá určitý počet HM. Garda by pak mohla mít několik hodností, např:

    - člen gardy (nováček, po nasbírání 100k HM a splnění nějakého rětězce úkolů)
    - veterán gardy (250k HM + rětězec úkolů)
    - kapitán gardy (500k HM + rětězec úkolů)

    Členové grady by pak mohli dostávat bonusové úkoly od krále. Dále by třeba mohla vzniknout pro gardisty extra sekce u kupce. Věřím, že by se toho dalo vymyslet dost.
    Pro hráče na 50. levelu jsou právě ty hvězdné mince a u kupce mají sekci "Epické předměty". Přidávat další okruh se mě zdá zbytečné a matoucí. Raději bych volil cestu rozšíření toho co už ve hře je. Královská garda, proč ne. Ale volil bych cestu zakoupením u kupce za hvězdné mince a na omezenou dobu. Nějakou obdobu premium účtu. Hráč by zakoupením dostal nějaké výhody, ale třeba i povinnosti jakožto člen královské gardy :-)

  10. #90

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    307
    Monde
    Kouzelnictví
    Zdravím,

    pár připomínek k návrhům na zlepšení:

    7.) Zobrazování jednotek u nepřátelských táborů.
    Už si na to pomalu zvykám a navíc mám ten dojem, že zavedení této změny je účelové a měnit se nebude. Tvůrci na klasických dobrech nepodporují blokování a tudíž se zrovna nepřetrhnou s tím aby nám to ulehčili.
    16.) Neobchodovatelná recyklačka.
    Veškeré budovy které jsou omezené počtem kusů na hráče jsou neobchodovatelné. Toto se jen velice těžko změní. Musely by zároveň zrušit omezení počtu kusů na hráče.
    18.) Podivné řazení generálů ve hvězdě
    K tomu bych doplnil i přeskakující pořadí při výběru na obchodování. Suroviny na začátku mají pořadí pevné, ale následující bonusy se různě přehazují. Rovněž bonusy ve hvězdě mění pořadí. Když načnu například balík košů Irem které mám jako první, následující den klidně mohou být na jiné pozici.

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.