Results 1 to 1 of 1

Thread: Informace o Vylepšeném skladišti

  1. #1
    Former Community Team member BB_Kahsi's Avatar
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    1,000
    Monde
    Kouzelnictví

    Informace o Vylepšeném skladišti

    Vážení osadníci,

    kalendář k letní události obsahoval chybu.

    Bylo možné si vybrat hlavní odměnu (Vylepšené skladiště) několikrát.

    Někteří hráči zneužili tuto chybu a vybrali 4 i více.

    Protože doufáme, že respektujete “Fair Play” a “Pravidla hry”, žádáme všechny, kteří vybrali více než 4, aby je vrátili do hvězdy. Budou smazány během údržby 22.7.



    Otázky a odpovědi

    • Dostanu ban, když jsem si vybral(a) 4 nebo více Vylepšených skladišť?
      Pokud vrátíte všechna skladiště získaná v sobotu 12.7. z kalendáře, kromě 1, tak ne.
    • Už je nemám, co mám dělat?
      Nezáleží na tom, kde je získáte. Jdou nakoupit na trhu nebo u Kupce, případně kamarádi mohou pomoci.
    • I tak nemohu získat všechna potřebná skladiště!
      Prosím kontaktujte ihned podporu (kategorie podvádění a hacking, předmět "Vylepšené skladiště ")
    • Byl(a) jsem na prázdninách/mimo hru. Dostanu ban?
      Dostanete zprávu ve hře. Prosím, pečlivě si ji přečtěte, je zde vše vysvětleno.
      Další zprávu dostanete během údržby.
    • Proč si někteří můžou nechat 3 nebo 2 Vylepšených skladišť?
      Nechceme říkat, že kdo si vybral 2 nebo 3, tak to udělal vědomě s tím, že porušuje pravidla. Ale kdo vybral 4 a více, dělal tak cíleně a vědomě.
    • Stále mám nějakou otázku, koho se zeptat?
      Prosím kontaktujte ihned podporu (kategorie podvádění a hacking, předmět "Vylepšené skladiště ")
    • Nedostal(a) jsem ve hře žádnou zprávu, jak mám teda vědět, kolik vrátit?
      Zprávu dostal jenom ten, kdo vybral 4 a více. Pokud ji nemáte, není potřeba dělat nic.
      Vybral jsem z kalendáře 2, na trhu koupil 5 a za drahokamy 3, to mi je jako seberete?
      Ne, počítají se jenom ty vybrané z kalendáře, v tomto případě 2, což je pod limit.


    V zájmu "Fair Play" očekáváme, že všichni dotčení hráči vrátí skladiště do hvězdičky. Každý z nich dostane ještě jednu zprávu ve hře během dneška, tj. pátek 18.7.

    Váš
    "The Settlers Online" Tým
    Last edited by BB_Kahsi; 21.07.14 at 10:06. Reason: přidány poslední 2 otázky

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.