Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: Průzkumník

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví

    Průzkumník

    Hele nešlo by to políčko prohledat nový území u průzkumáka přiřadit a že by ten průzkumák šel hledat ty skovaný čičmundy po ostrově ?? protže některé sou fakt opruz tak já jich 12 najdu a dvě sou o oči a kejhák tak poslat na 15 minut průzkumák aa on to po patnácti minutách sebere nebo jen hodí odkaz že ji našel a po kliknutí mě to na ni hodí ...
    vyřešil by se problém s skovanýma věcma za kameny a stromy a políčko u průzkumáka by získalo znova smysl ...

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    65
    Monde
    Kouzelnictví
    Jsem pro..to hledání je někdy pěkný opruz...čučet na to jako ....

  3. #3

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    Nápad je to zajímavej a i bych s ním souhlasil, ale zase na druhou stranu nic vás nenutí najít všechny "čičmundy".. najdu ty co najdu a když budu mít o 2 bylinky míň ták se nic neděje ..
    Já bych spíš uvital kdyby průzkumník (po vylepšení kodexema) mohl najít více bonusů ( nachází jen asi 7-10 bonusů) nějáký krásný jako pytel sněhu a rituál, jiný na prd jako 1 talíř ryb, ale to mi nevadí, jen bych rád kdyby občas mohl najít třeba dárce křídel, králičí talisman a tak ...
    Bonusů je tu asi 40 různých , a on může donést jen 10 .. to mi přide nefér, když jsem ho vylepšoval doufal sem že občas uvidím talisman a tak ..

  4. #4

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kugi View Post
    Nápad je to zajímavej a i bych s ním souhlasil, ale zase na druhou stranu nic vás nenutí najít všechny "čičmundy".. najdu ty co najdu a když budu mít o 2 bylinky míň ták se nic neděje ..
    Já bych spíš uvital kdyby průzkumník (po vylepšení kodexema) mohl najít více bonusů ( nachází jen asi 7-10 bonusů) nějáký krásný jako pytel sněhu a rituál, jiný na prd jako 1 talíř ryb, ale to mi nevadí, jen bych rád kdyby občas mohl najít třeba dárce křídel, králičí talisman a tak ...
    Bonusů je tu asi 40 různých , a on může donést jen 10 .. to mi přide nefér, když jsem ho vylepšoval doufal sem že občas uvidím talisman a tak ..
    aplikuji tu samou chytrou poučku kterou si aplikoval na mě a co tě nutí hledat všechny bonusy ??? Chceš všechno zadarmo a hlavně hodně hodně ??

    Mě šlo o to že tlačítko který prohledává sektroy je defakto využitý jen první měsíc než dobiješ ostrov a pak nic tak sem mu chtěl přiřadit funkci aby se dalo použít i potom ..


    nicméně to hledání s kodexama není špatné je někde tabulka jaká je šance co najde ? třeba tam sou všecky bonusy a šance je nula nula nic ...

  5. #5

    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    48
    Monde
    Kouzelnictví
    gungan : to co si napsal se potom dá použít jako: proč by měl průzkumník najít všechna adv ??(vím že některý nenajde , ále to je schválně aby to nutilo dělat jiný adv) taky pak může najít jen 5 avd a ostatní si sežeň jinde ...
    Když toho průzkumáka vylepšuješ je tam že bude hledat bonusy a bonusů je ve hře asi 40 o tom že jich je 30 z hledání vyřazenejch není nikde napsaný nic..
    Jestli je tabulka to nevím já ji neviděl, ále jako od té doby co jde vylepšit ho posílám 2x denně a nachází jen ják píšu 10 různých bonusů ( á když už našel 4x pytel sněhu u kterýho bude šance asi nejmenší ták to šancí nula nula nic nebude)
    Jinak vím o co ti šlo, ale zase nenajít 1 strašáka a nenajít 1 talisman je sáááááááákra rozdíl
    A ta hlavní věc, já nevím ják ty, ále já mám 5 průzkumníků a všechny využitý prakticky pořád.. tákže by to ani moc hráčů nepoužívalo..

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    75
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Kugi View Post
    gungan : ...
    hele pindíka si tu s tebou měřit nebudu a smazal sem sarkazmus a nechal surové info ...

    já navrhl využití momentálně z 99% nefukční featury (prostě můj názor je že to je lepší než úprava té "findtabulky" aby hráči měli větší grind)
    EDIT: nadruhou stranu je otázkou jestli to hledání neměla být zábava pro široké masy aby je to bavilo jakože online hledat a pomáhat stmelovat kolektiv .....

    to že by mohly nosit průzkumáci bonusy není taky k zahození ...

Reply to Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.