Closed Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: měděný důl

  1. #1

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví

    měděný důl

    čau chtěl bych se zeptat na jednu vec když sem postavil měděný důl tak mě to stálo 1 povolení ale pak když se všechna měď vytěžila tak důl šel jen zbourat ale už mi to nedalo povoleni zpět když sem zkusil zničit jinej tak mi ho to dalo zpět diky za oravu

  2. #2

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    115
    Monde
    Kouzelnictví
    Povolení jsi dostal zpět když se důl vytěžil

  3. #3
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Stavební povolení za doly se vrací hned jakmile se celý důl vytěží a zhroutí, když pak takový důl zboříš tak z něj už žádné další povolení nedostaneš.

  4. #4

    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    44
    Monde
    Kouzelnictví
    Quote Originally Posted by Thespia View Post
    Stavební povolení za doly se vrací hned jakmile se celý důl vytěží a zhroutí, když pak takový důl zboříš tak z něj už žádné další povolení nedostaneš.

    Zbořil jsem už několikrát důl a přesto se mi stavební povolení vrátilo.

  5. #5
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by Henrisek View Post
    Zbořil jsem už několikrát důl a přesto se mi stavební povolení vrátilo.
    on psal o zhrouceném = vytěženém dole ... z té ruiny už opravdu žádné stavební povolení nedostaneš, to už se připsalo v době vytěžení
    pokud zboříš důl před jeho vytěžením, tak dostaneš stavební povolení a 1/4 surovin ze stavby zpět

  6. #6

    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    3
    Monde
    Kouzelnictví
    mno nic proti ale lepší by bylo kdyby ten vytěžený důl by šel normálně rozbít za 1 povolení - myslím tak že když vytěží tak se nic nestane a jak ho rozbiješ dostaneš povolení bylo by to tak lépe přehledné (si myslím)

  7. #7
    Thespia's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    68
    Monde
    Kouzelnictví
    Ono ty vytěžené doly nemusíš vůbec bořit, stačí poslat geologa a on ti je i tak najde znovu, takže proto to tak asi je.

  8. #8
    SipkovejRuza
    Guest
    Quote Originally Posted by AntHRaX View Post
    mno nic proti ale lepší by bylo kdyby ten vytěžený důl by šel normálně rozbít za 1 povolení - myslím tak že když vytěží tak se nic nestane a jak ho rozbiješ dostaneš povolení bylo by to tak lépe přehledné (si myslím)
    asi by to bylo přehlednější, ale když bys ho nerozbil a posla geologa, tak co? mělo by se vrátit povolení nebo by geolog nemohl najít důl dokud bys ho nezbořil?
    asi by to bylo náročnější na provedení ... takhle je to jisté - spadne důl = licence zpět; zboříš funkčí = licence zpět

Closed Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Společnost Ubisoft používá za účelem poskytnutí nejlepších zkušeností ze svých webových stránek soubory Ubisoft-Cookies. Pokračováním používání tohoto webu vyjadřujete souhlas s použitím souborů cookie. Další informace naleznete v našich zásadách ochrany soukromí.